Erken Boşalma ve Mastürbasyon

Merhabalar,

Ben 15 yaşında bir ergenim, anlayacağınız üzere hiç ilişkiye girmedim, evlenene kadar da girmeyi düşünmüyorum. Fakat, çoğu erkek gibi maalesef müstehcen videolar izliyorum. Videoları izlerken penise herhangi bir şey sürmüyordum, en fazla 3 dakika sürüyordu. Geçenlerde bebe yağı önerdiler ama onda da pek fark yoktu. Bizim okulda bazı arkadaşlarda erken boşalıyorum diyor, ilişki mastürbasyona göre daha uzun mu sürer ve farkları nelerdir? Bazen mastürbasyon yaparken hiç boşalmayacakmışım gibi oluyor bazen de hemen boşalıyorum. Mastürbasyonu bırakmayı düşünüyorum, sizce ne yapmalıyım?

Açıkca konusmak gerekirse 1 dk den kısa bir sürede masturbasyonumu bitirebiliyorum ama 20 30 dk gibi sürelerede çıkabiliyorum.
Sana tavsiyem.
1) Aç aslanın ceylana atladığı gibi masturbasyon yapma belli bir tempoyla sakin ve yavaş yap.
2) Genelde ev boşken yap sesli yap mesela bunu yapamıyorsan nefes al masturbasyon sırasında kısa ve hızlı nefes değil uzun ve derin nefes.
3) Gizli gizli yaptığın sabunla banyoda bu masturbasyonu en fazla 6 7 dakika yapabilirsin dediğim gibi ev boşken rahat rahat uzan ve öyle yap.
4) Sürekli yapma hem gün olarak hem de an olarak yani sen masturbasyona başlıyınca durmadan yapma bıraz dur kullandığın kayganlaştırıcıyı sil yenisini kullan öyle yavaştan tekrar başla.
5) Sabun kullanma krem falan kullan kaygan olmasına dikkat et.
6) Mesela cinsel film izleme (izlemeden yapılmaz diyenlerede inanma) cinsel film zevk masturbasyon zevkdir zevk artı zevk = daha erken boşalma.
7) Aynı pozisyonda durma mesela 1 2 dk oturarak 1 2 dk yatarak yap.
İstersen Çin taktiğini kullan.
Not: Masturbasyonu haftada 1 veya daha uzun sürede yap ve masturbasyonunu oldukca gercek ilişkiye benzet ileride ilişkinde daha kısa sürelere düşebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı