Mastürbasyon ve erken boşalma

İsim yok11

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ergenim 16 yaşındayım. Bu konu hakkında soru yazmak zorundaydım çünkü gitgide kendimi kötü hissetmeye başladım. Öncelikle sapık birisi değilim. Mast yaparken cinsel içerikli videolar izliyorum ve kuru kuru yapıyorum. En fazla 2 dakika falan sürüyor. İleride cinsel ilişkide erken boşalır mıyım ve mast yaparak erken boşalma geciktirilebilir mi? Cevaplarsanız çok sevinirim. Herkese hayırlı günler.

Merhabalar. Ergenim 16 yaşındayım. Bu konu hakkında soru yazmak zorundaydım çünkü gitgide kendimi kötü hissetmeye başladım. Öncelikle sapık birisi değilim. Mast yaparken cinsel içerikli videolar izliyorum ve kuru kuru yapıyorum. En fazla 2 dakika falan sürüyor. İleride cinsel ilişkide erken boşalır mıyım ve mast yaparak erken boşalma geciktirilebilir mi? Cevaplarsanız çok sevinirim. Herkese hayırlı günler.

Kuru kuru acıtmıyor mu?

Çok fazla yapmak erken boşalmaya sebep olur diye okumuştum bir yerde.
Haftada Max 3 kere yapıyorum
Kuru kuru acıtmıyor mu?
Sabunla yaptığım gibi yapmıyorum. Sadece kavrıyorum. Diğer türlü uğraşması zor geliyor.
+18 videolar izleyerek yapiyorsan erken boşalma sorunları yaratabiliyor.
Anladım teşekkür ederim
Arap atı gibi yaparsanız normal 🤪
😁

Çok yapmak yada az yapmakla ilgili değil. İzlediğin şeyler beyninde uyuşturucu etkisi yapıyormuş ani dopamin salgıladığından ilerde erken boşalma sorunu yaşıyabilirsin.

Geri
Yukarı