Uyurken boşalma

otistiksube

Femtopat
Daha fazla  
Selam gençler uyurken genellikle bir anda kalkıyorum ve penisimde hep bir ıslaklık hissediyorum. Eğer kontrol etmezsem fark etmeyeceğim o ıslaklığı ancak neredeyse her akşam uyurken oluyor. Sanırsam ıslak rüya olarak da geçmekte bazen de sanki olacağını biliyormuş gibi rüyamda oluyor ve öyle kalkıyorum ancak neredeyse her akşam bu olay olmakta. Aranızda yaşayan var mı? Varsa eğer çözüm yolları nedir? Her akşam 2 veya 3'te kalkmaktan usandım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rüyalanma bu normaldir. Bir seferde atamadığı için büyük ihtimalle bu durum oluyor yakında azalır.

Selam gençler uyurken genellikle bir anda kalkıyorum ve penisimde hep bir ıslaklık hissediyorum. Eğer kontrol etmezsem fark etmeyeceğim o ıslaklığı ancak neredeyse her akşam uyurken oluyor. Sanırsam ıslak rüya olarak da geçmekte bazen de sanki olacağını biliyormuş gibi rüyamda oluyor ve öyle kalkıyorum ancak neredeyse her akşam bu olay olmakta. Aranızda yaşayan var mı? Varsa eğer çözüm yolları nedir? Her akşam 2 veya 3'te kalkmaktan usandım.

Rüyalanma hocam bende de 1 yıl önce olmuştu kaşınıyor bastırıyorum yatağa sabah ıslak oluyor bayağı kötü bir şey. :D

Yetersiz sıklıkta veya hiç mastürbasyon yapmayınca oluyor bu. Her akşam olması ilginç biraz. Eğer manuel olarak yapmıyorsanız 3-4 günde bir yapın geçer. Manuel olarak zaten yapıyorsanız rüyanızda neden oluyor bilmiyorum. Ayrıca rüyada hiçbir şey yokken mi oluyor yoksa rüyanızda sex yaparken mi oluyor?

Yetersiz sıklıkta veya hiç mastürbasyon yapmayınca oluyor bu. Her akşam olması ilginç biraz. Eğer manuel olarak yapmıyorsanız 3-4 günde bir yapın geçer. Manuel olarak zaten yapıyorsanız rüyanızda neden oluyor bilmiyorum. Ayrıca rüyada hiçbir şey yokken mi oluyor yoksa rüyanızda sex yaparken mi oluyor?

Mastürbasyon yapmıyorum hocam etkileri beni çok etkilemişti bir de sınav dönemindeyim ondan ötürü yapmıyorum ve aniden bir şey gözümün önüne geliyor ve öyle kalkıyorum ancak bu bahsettiğim şey çok yaşanmıyor arada bir boşalma ise 2 veya 3 günde herhalde bir gün tutmadım ancak 2 gün üst üste olduğu dahi vardı.

Nemli olmasının testislerden kaynaklıdır. Her gün de rüyalanma olmaz. Peçeteyi iç organınız ile boxerınız arasına koyun. Islanma olunca direkt anlarsınız. Bende de art arda olduğu olmuştu ama bir defa yaşadım bunu. En erken 14 gün aralıkla rüyalanma yaşaman lâzım. Sonradan benim ve ergenliğin son aşamalarına gelen birçok genç gibi ayda bir defa yaşarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı