Erken Seçim Sizce Nasıl Sonuçlanacak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hani işsiz olan isyanda, fındık satan isyanda, hayvan satan isyanda, çiftçilik yapan isyanda ya işte onlar sandığa geldiğinde yine isyan ettiklerine oy verecekler. Dolar 4 TL, Euro 5 TL ve Benzin 6 TL ama malesef daha da dipleri görmeden bu millet akıllanmaz.

Dün "erken seçim istemek hainliktir" diyenleri alkışlayanlar bugün aynı kişilerin "24 haziran erken seçim yapılacak" demesini tekrar alkışlıyorlar. İşte böyle bir seçmen kitlesiyle seçimler yapılıyor.
Kendim bu konu hakkinda ayni sekilde yorum yazmaya gelmistim fakat bunu gordukten sonra yazmama gerek kalmadi, aynisini tekrar alintiliyorum. :)

Hani işsiz olan isyanda, fındık satan isyanda, hayvan satan isyanda, çiftçilik yapan isyanda ya işte onlar sandığa geldiğinde yine isyan ettiklerine oy verecekler. Dolar 4 TL, Euro 5 TL ve Benzin 6 TL ama malesef daha da dipleri görmeden bu millet akıllanmaz.

Dün "erken seçim istemek hainliktir" diyenleri alkışlayanlar bugün aynı kişilerin "24 haziran erken seçim yapılacak" demesini tekrar alkışlıyorlar. İşte böyle bir seçmen kitlesiyle seçimler yapılıyor.

@Beta Tester Kendim gibi sanmakla ne alakası var? Sizce doğru mu 14 yaşındaki insanların siyasetle yakından ilgilenmeleri? Bana kalırsa değil sonra parti sempatizanı olup lise çağında gençlik kollarında yatıp kalkıyorlar. Herkesin görüşüne saygım sonsuz ama siz hedef alarak konuşuyorsunuz.

Sonucun ne olacağı bilemem ama aşırı derecede Tayyip Erdoğan'ın başkan olmasını istiyorum ve büyük ihtimal oyumu bu yönde kullanacağım. Ülke nanay dostlar, bu aşamada kim başkan olursa ihale ona kalır. Öğrenci evinin öğrettiği en önemli kuraldır bana bu, evi kim kirlettiyse o temizler. Benim okul 3-4 yıla biter, köşede param güzel güzel birikiyor, biriktikçe dolara çeviriyorum. askerliği de yaptıktan sonra vin Kanada, açlıktan ölsünler umrumda bile değiller artık. Yiyin birbirinizi ete para vermeyin, s**in birbirinizi **te para vermeyin.

@Buğra tulpar yazının başında yok artık dedim ama sonrasına hak vermemek elde değil. Üstte de yazdığım gibi 7 Haziran sonrası gördüğümüz şekilde bakın seçmediniz kriz oldu deyip temize çıkılacağından korkuyorum. Kuralları, yasaları koruyacak ve uygulayacak kimse kalmadı. Referandumda verilen evetlere bile aykırı bu erken seçim kararı.

Gene hile yapacaklar ve kazanacaklar. Ama inşAllah bu sefer buna izin vermeyiz millet olarak...
Hiçbir parti öyle kolay kolay hile yapamaz. Bunu da hile yapılmadığı halde sürekli hile yapıldı itirazlarından biliyoruz. Gerçekten hile yapılsa ne olur siz düşünün. Bide şu var sürekli hile yapılıyor diye söylenen insanları görüpte bir gün gerçekten hile yapılsa hile yapılmamış gibi düşünme ihtimalimiz.
Her sene yapıyorlar. Referandumda da yaptılar...

Keyfi OHAL ve hileye uygun yasal önlemlerin alındığı bir erken seçim. Normal seçimlerin tarihi olan 2019 yılında Türkiye çok daha kötü durumda olacağından seçimler erkene alınması. Erken seçim kararı alanların panik halinde oldukları çok açık. "Erken seçim isteyenler vatana hıyanet ediyor" diyeli 1 sene olmuş bir lider ve bu paragrafı okuyup beynı yanmayan bir seçmen. Hayırlısı olsun.

Sonucun ne olacağı bilemem ama aşırı derecede Tayyip Erdoğan'ın başkan olmasını istiyorum ve büyük ihtimal oyumu bu yönde kullanacağım. Ülke nanay dostlar, bu aşamada kim başkan olursa ihale ona kalır. Öğrenci evinin öğrettiği en önemli kuraldır bana bu, evi kim kirlettiyse o temizler. Benim okul 3-4 yıla biter, köşede param güzel güzel birikiyor, biriktikçe dolara çeviriyorum. askerliği de yaptıktan sonra vin Kanada, açlıktan ölsünler umrumda bile değiller artık. Yiyin birbirinizi ete para vermeyin, s**in birbirinizi **te para vermeyin.
Sana kesinlikle katılıyorum. Ülkenin hali şu an kötü, fakat bu kötülüğü diğer partilerin düzeltebileceğini sanmıyorum. Dediğiniz gibi ülkenin cırkı çıktı. Ben şu an 17 yaşındayım. Dilimi iyice geliştirip spor ile burslu olarak yurtdışında okumayı hayal ediyorum.

Ne AKP’liyim nede farklı Parti tutuyorum. Lakin şu lafa sinir ve cahilce buluyorum. Ak Parti seçimde kullanılmayan oyları kendine aldı. [emoji23] Arkadaş bide destek buluyor lütfen bilgi sahibi olmadan element uydurmayın o oy çalma meselesi imkansız ki öyle bir riske girmez akp zaten gerekte yok çık sokağa sor 4kişiden 2si tayip dicek denemesi bedava.

Kurtuluş Savaşı'nda sadece dış güçlerle değil, bu dış güçlere destek olan içerideki hocalarla, şeyhlerle ve kendini dine bağlı gösteren kişi ve gruplarla da savaşılmıştır. Ne yazık ki milletimiz tarihten hiç ders almıyor.
Ülkenin durumu ne kadar kötüye giderse gitsin, zihniyet değişmediği sürece, eline Kur'an-ı Kerim alıp seçim meydanlarında boş laflarla konuşanlar iktidara gelecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı