Erzurum 1 TL'ye almaya değer mi?

@claudespeedtr 1 TL durabilir mesela. Parayı israf etmemiş olur. 👍🏼
@balikeat yorumuma beğenmeme ifadesi bırakmışsın da sorayım dedim:
Ortada bir oyun mu var da destek olalım? Oyun yapımcısı da böyle düşünenler sayesinde kazanıyor zaten. Her neyse Türk oyun sektörü zaten hiçbir zaman gelişmeyecek, yabancı firmalar da Türk oyunculara gereken önemi hiçbir zaman göstermeyecek. Şimdiden İngilizce öğrenmeye bakın :) Körü körüne destek olunmaz, ortada düzgün bir şey varsa destek olunur. Aaa Türk oyunu, hemen destek olalım diye bakıldığı sürece Türk oyun sektörü bir arpa yol alamayacak.

Son düzenleme:
Bu gibi emek çalan oyun yapımcılarının 1 kuruş bile kazanması insana çok koyuyor. Üstüne 3 TL daha ekleyip "Venge" gibi bir oyun alabilirsin (Oyunu Adal anlatmadan önce de biliyordum.)
Adam bildiğin her oyundan 1 asset çalıp sözde "oyun" yapmış. Kodlama desen yok, emek desen yok. Anca Unity ile düz bir dünya oluşturup 3-5 kar efekti basıp hazır asset ile dağlar, ayılar ekleyip salmış oyunu. Cami bile hazırsa siz bu oyundan ne bekleyebilirsiniz ki? Oyun yapımcısı da oyundan yapacağı karı yapıp "güncelleme getiremiyorum" bahanesiyle oyunu saldı ve dalga geçer gibi 1 TL yapıp gözlerden kayboldu. Dediği şey ise sürüm uyuşmazlığı, halbuki böyle bir şey yok. Olsa bile kurtarabilirsin. Erzurum'u yapan kişinin 1 TL bile kazanmaması gerek.

hocam bazıları Türk oyunu destek olalım mantıgında bakıyor, böyle olduğu sürece de Türk sektöründen adamakıllı oyun çıkmıyor.
Türk insanı eleştirmeyi, eleştirilmeyi bilmez. Eleştirilince ağır tepki verir, eleştirmeye gelince kötü yanlarını değil iyi yanlarını söyler ve buna "eleştiri" der. Ülkemiz böyle oldukça hiçbir sektörde gelişme kaydedemeyeceğiz.

@claudespeedtr 1 TL durabilir mesela. Parayı israf etmemiş olur. 👍🏼
@balikeat yorumuma beğenmeme ifadesi bırakmışsın da sorayım dedim:
Ortada bir oyun mu var da destek olalım? Oyun yapımcısı da böyle düşünenler sayesinde kazanıyor zaten. Her neyse Türk oyun sektörü zaten hiçbir zaman gelişmeyecek, yabancı firmalar da Türk oyunculara gereken önemi hiçbir zaman göstermeyecek. Şimdiden İngilizce öğrenmeye bakın :) körü körüne destek olunmaz, ortada düzgün bir şey varsa destek olunur. AAA Türk oyunu, hemen destek olalım diye bakıldığı sürece Türk oyun sektörü bir arpa yol alamayacak.

Milli ve dini duyguları sömürme konusunda çok eleştiri aldı. Hala hatalarını düzeltmek ve özgün bir iş ortaya çıkartmaları için bir umut olduğunu düşünüyorum. Bu kadar umutsuz ve ön yargılı olmamak lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortada bir oyun mu var da destek olalım? Oyun yapımcısı da böyle düşünenler sayesinde kazanıyor zaten. Her neyse Türk oyun sektörü zaten hiçbir zaman gelişmeyecek, yabancı firmalar da Türk oyunculara gereken önemi hiçbir zaman göstermeyecek. Şimdiden İngilizce öğrenmeye bakın :) Körü körüne destek olunmaz, ortada düzgün bir şey varsa destek olunur. Aaa Türk oyunu, hemen destek olalım diye bakıldığı sürece Türk oyun sektörü bir arpa yol alamayacak.
@377660 bu yorumumdan dolayı Discord üzerinden bana ırkçı yazan oldu :D Çok garipler.
@balikeat hocam ortada bir eser yok. Oyun 12-13 sene önce çıkarılıp Kral Oyun'a konulsaydı o zaman tutardı. Ancak oyun yapımcısının niyeti kötü, kendini eleştirenlere de zamanında din dersi verdi. Böyle bir oyundan medet beklenmez. Global oyun olacağız falan falan dedi sonra oyunun yapımını bırakıp kaçtı :D Çiftlikbank versiyon 2, daha da denecek bir şey yok.

Geri
Yukarı