CS:GO Prime almaya değer mi?

demokamotar

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, CS:GO'da 400'ü aşkın saatim var. Ve yeni gelen güncellemelerle Prime'sız rank atlayamama, item düşürememe geldi. Bir diğer sebepte rekabetçi de takımım çok kötü geliyor. Size sorum şu: 123 Lira ödeyip Prime almaya değer mi?

Merhaba, CS:GO'da 400'ü aşkın saatim var. Ve yeni gelen güncellemelerle Prime'sız rank atlayamama, item düşürememe geldi. Bir diğer sebepte rekabetçi de takımım çok kötü geliyor. Size sorum şu: 123 lira ödeyip Prime almaya değer mi?

Değmez zaten çöp bir kitlesi bozuk her maç saçma sapan Soundpad açanlar geliyor. Hile koruması denilen bir şey yok bence verilmez o kadar para.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle değmez, illa CS oynayacağım diyorsanız arkadaşlarınızdan birinin hesabını ödünç alın ya da indirimde alın.
R6S'e fırsat vermeyi deneyebilirsiniz.
Madem oynuyordunuz neden Prime Level'e kadar kasmadınız ki?

Değerde artar ama 2. El prime hesap alsan daha iyi olur. 1800 saatim var son 30 rekabetçi maçımda 1 toxic veya hile bile denk gelmedi

123 TL yerine 84 TL'ye alabilirsin Facebook üzerinden cüzdan kodu satan kişiler var genelde yüksek fiyatlı ürünler alırken cüzdan kodu satan kişilerden alırım daha ucuza gelir eğer almak isterseniz güvenilir kişilerden almaya dikkat edin CC olabiliyor Prime konusundada alınabilir bence.

Geri
Yukarı