ETS 2 almaya değer mi?

4X3S D3NIED

Hectopat
Makaleler
3
Oyunu seviyorum, direksiyon setim de var. Artık çok oyunculu oynamak istiyorum fakat birkaç tane harita DLC'si ekleyince indirimli hali 200 TL'yi aştı. Tüm haritaları ekleyince 350 TL'ye yakın oluyor. Sizce bu fiyatları vermek mantıklı mı? Satın alınmış versiyonun katkıları neler olabilir? Bir de ileride VR set alırsam oyunun VR uyumluluğu nasıldır?

Oyunu seviyorum, direksiyon setim de var. Artık çok oyunculu oynamak istiyorum fakat birkaç tane harita DLC'si ekleyince indirimli hali 200 TL'yi aştı. Tüm haritaları ekleyince 350 TL'ye yakın oluyor. Sizce bu fiyatları vermek mantıklı mı? Satın alınmış versiyonun katkıları neler olabilir? Bir de ileride VR set alırsam oyunun VR uyumluluğu nasıldır?

9,75 iken aldım benim param var koymaz dersen al bilgisayarın iyiyse almaya değer maddi durumunda iyiyse.

Hocam Harita DLC'leri gerçekten çok güzel, sisteminiz iyiyse grafikleri yükseğe çekin, arkadan hafif bir müzik. Arkadaşınız varsa çağırın, yanınıza yol arkadaşı olsun. Manzarayı seyrede seyrede ilerleyin. Keşke zamlanmadan önce alsaydınız, şu an çok pahalı. Fakat yine de parasını kesinlikle hakediyor.

Oyun çok pahalı ama direksiyon seti ile tadı bi farklı oluyor. Dİreksiyon seti ile başka ne oynayacaksın zaten. Bence al gitsin tadını çıkara çıkara oynarsın

Yanına troll bir arkadaş al, tamponlarla makaslarla sollaya sollaya C-D rotasında dönün dolaşın. Arada admin falan çıkınca karşına panikleyip ne yapacağını bilemiyorsun, çok zevkli oluyor. (!)(Yapmayın, perma yedim.)

Hocam Harita DLC'leri gerçekten çok güzel, sisteminiz iyiyse grafikleri yükseğe çekin, arkadan hafif bir müzik. Arkadaşınız varsa çağırın, yanınıza yol arkadaşı olsun. Manzarayı seyrede seyrede ilerleyin. Keşke zamlanmadan önce alsaydınız, şu an çok pahalı. Fakat yine de parasını kesinlikle hakediyor.
Zamlanacağını bilseydim Nisan Mayıs gibi alırdım ancak bir anda zamlandı. Zaten zamlı fiyatından alıp almama konusunda çok kararsız kalıyorum. Oyunun baz fiyatı çok pahalı değil ancak sadece 1 harita DLC'si bile ana oyundan daha pahalı ve bir sürü harita DLC'si var. Ondan dolayı sanırım en mantıklı DLC'ler alacağım şimdi. Sizce alınması gereken DLC'ler nelerdir? Sıralı halde söyleyebilirsiniz veya mutlaka alınmalı şeklinde de belirtebilirsiniz.

Geri
Yukarı