Erzurum oyunu alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Videoyu yeni gördüm. Oyunun alınmaması için bu video bile yeterlidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

10 metre haritaya 11 metre cami koymak akıl işi mi sence?

Diyelim yapımcı hatası. Kendi dinimizdeki ibadethaneden başka mana bulacak bir konu yok mu? Cami olmasa kiliseler olsa her şey mükemmel. Siz mana bulmaya yer arıyorsunuz. Biraz da siz oyun yapın da sizi görelim.
Destek olacaksan olabilirsin. Biz çoğunluk olarak diğer hocalarımın da dediği gibi "hazır asset" ile oluşmuş, yapımcısının herkesi azarladığı, daha adı bile "my project" olan bir oyuna destek olmuyoruz.

Destek olmak olmamak başka bir şey. Oyunun camisine gidip mana bulmak ayrı bir konu.

Diyelim yapımcı hatası. Kendi dinimizdeki ibadethaneden başka mana bulacak bir konu yok mu? Cami olmasa kiliseler olsa her şey mükemmel. Siz mana bulmaya yer arıyorsunuz. Biraz da siz oyun yapın da sizi görelim.
Ne alaka kardeşim? Din üzerinden duygu sömürgesi yapıyor yapımcı. Bak bayrak bak cami gayette herkesin bildiği ve her gün gördüğü bir yöntem. Saçma sapan konuşuyorsun.

@dogan_orun arkadaşım milli duygularla sömürü yapan oyunun neyine destek çıkalım? Hem ortada oyun yok. Oyun sektörüne destek çıkmak istiyorum diyorsan Mount and Blade al ve insanlara ücretsiz dağıt.

Kardeşim anlamıyor musun? Yapımcı hatası olsaydı adam düzeltirdi. Bildiğin dini sömürüyor. Sen "Kilise" diyorsun da; adamlar Kiliseleri 1 bölüme koyuyor. Örneği; Call Of Duty 2. Bana sadece 1 adet 30 tane kilise bulunan bir oyun göster Allah için. Gösteremezsin çünkü YOK! Oyunun aynısını yaptılar zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Al izle de gör. Oyunun Asset dosyaları ücretsiz olarak sunuluyor. Bu oyun 5 para etmez. Sizin gibi Milliyetçilerin suyunu sömürür bunlar. Oyunda toplam 70 civarı Cami var. Bak 10-15 değil, 70! Anladın mı?

@dogan_orun arkadaşım milli duygularla sömürü yapan oyunun neyine destek çıkalım? Oyun sektörüne destek çıkmak istiyorum diyorsan Mount and Blade al ve insanlara ücretsiz dağıt.

O kadar param olsa o çapta oyun yapardım oyun dağıtmazdım.

Kardeşim anlamıyor musun? Yapımcı hatası olsaydı adam düzeltirdi. Bildiğin dini sömürüyor. Sen "Kilise" diyorsun da; adamlar Kiliseleri 1 bölüme koyuyor. Örneği; Call Of Duty 2. Bana sadece 1 adet 30 tane kilise bulunan bir oyun göster Allah için. Gösteremezsin çünkü YOK! Oyunun aynısını yaptılar zaten.
Al izle de gör. Oyunun Asset dosyaları ücretsiz olarak sunuluyor. Bu oyun 5 para etmez. Sizin gibi Milliyetçilerin suyunu sömürür bunlar. Oyunda toplam 70 civarı Cami var. Bak 10-15 değil, 70! Anladın mı?
Abi, boş ver :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı