Erzurum oyunu alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim anlamıyor musun? Yapımcı hatası olsaydı adam düzeltirdi. Bildiğin dini sömürüyor. Sen "Kilise" diyorsun da; adamlar Kiliseleri 1 bölüme koyuyor. Örneği; Call of Duty 2. Bana sadece 1 adet 30 tane kilise bulunan bir oyun göster Allah için. Gösteremezsin çünkü YOK! Oyunun aynısını yaptılar zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Al izle de gör. Oyunun Asset dosyaları ücretsiz olarak sunuluyor. Bu oyun 5 para etmez. Sizin gibi Milliyetçilerin suyunu sömürür bunlar. Oyunda toplam 70 civarı Cami var. Bak 10-15 değil, 70! Anladın mı?

Ne olmuş kardeşim? Caminin olmasından neden bu kadar rahatsızsın? Müslüman değil misin sen? İnsan camiden rahatsız olur mu? Keşke 700 tane koysaydı. Ben gurur duyuyorum resmen. Oyunlarda ABD bayrağı görünce de rahatsız olmuyorsun, camiden rahatsız oluyorsun.

Erzurum'un cidden parayla mı yapıldığını sanıyorsunuz? Komik. 😃

Adam emek vermiş. İyi kötü emek vermiş, yapmış. Daha iyisini sen yap, görelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne olmuş kardeşim. Caminin olmasından neden bu kadar rahatsızınsın. Müslüman değil misin sen. İnsan camiden rahatsız olur mu? Keşke 700 tane koysaydı. Ben gurur duyoyrum resmen. Oyunlarda ABD bayrağı görünce de rahatsız olmuyon. Camiden rahatsız oluyon.
Sizle münakaşaya girilmez. Gidin desteğinizi verin o zaman adama hadi konuyu amaçından çıkarma.

Ne olmuş kardeşim. Caminin olmasından neden bu kadar rahatsızınsın. Müslüman değil misin sen. İnsan camiden rahatsız olur mu? Keşke 700 tane koysaydı. Ben gurur duyoyrum resmen. Oyunlarda ABD bayrağı görünce de rahatsız olmuyon. Camiden rahatsız oluyon.

Adam emek vermiş iyi kötü emek vermiş yapmış. Daha iyisini sen yap görelim.

Biraz duyar kasıyorsun gibime geldi yanlış anlama ama :)

Ne olmuş kardeşim. Caminin olmasından neden bu kadar rahatsızınsın. Müslüman değil misin sen. İnsan camiden rahatsız olur mu? Keşke 700 tane koysaydı. Ben gurur duyuyorum resmen. Oyunlarda ABD bayrağı görünce de rahatsız olmuyorsun. Camiden rahatsız oluyorsun.
Arkadaş onu dememiş, herkes oyunda Cami olduğu için oyunu büyüttüğü için espri yapmış.

Adam emek vermiş iyi kötü emek vermiş yapmış. Daha iyisini sen yap görelim.

Umarım ironidir.

@dogan_orun, kendi anlamak istediğin gibi anlıyorsun. Biz caminin olmasından rahatsız olmuyoruz, dini duyguların sömürülmesinden rahatsız oluyoruz.

Cami ile duygu sömürüsünün ne alakası var? Kendi ülkendeki kendi şehrindeki oyunu yapmış. O şehirde cami var, adam da camiyi koymuş. Bunda problem nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı