Escape from Tarkov almaya değer mi?

Modeste

Kilopat
Oyun şu an almaya değer mi? Oynayan kişiler varsa güzel ve kötü yanlarını söyleyebilir mi? Bir de fiyat biraz fazla oluyor kur sayesinde, daha uyguna alabileceğimiz bir yer var mı?

LEVEL dergisinde okumuştum harika duruyordu.

Bence kesinlikle değer.

Şu konuda çokça yazıştık üyelerle. Bir göz atın derim ben. Naçziane incelemelerim, oyun hakkındaki düşüncelerim vs mevcut bolca.

Escape from tarkov alınır mı?

Okudum yazdığınız şeyleri şu an daha da ilgimi çekti. Siz direk kendi sitesinden mi aldınız oyunu ve belli indirim zamanları var mı? Ona göre bende satın almak istiyorum.

Okudum yazdığınız şeyleri şu an daha da ilgimi çekti. Siz direk kendi sitesinden mi aldınız oyunu ve belli indirim zamanları var mı? Ona göre bende satın almak istiyorum.
Ben direkt sitesinden almıştım.

Yılbaşı, cadılar bayramı indirimi, Battlestate Games'in kuruluş yıldönümü vs gibi yılın 4-5 zamanında indirim oluyor. Genelde %25 civarı oluyor bu indirimler de. Ancak yıl ortasında kesin şu gün indirim var diyemiyorum. Önümüzde aklınıza gelen ve evrensel bir bayram, özel gün vs varsa o günü bekleyip beklememek size kalmış tabii ki.
Oyun biraz P2W, ama sen bilirsin. Yakında Steam'e gelir.
Oyunda, en başında aldığınız paket dışında (ki tek artısı stash boyutu) para ödeyerek sahip olabileceğiniz hiçbir güçlendirici öğe yok. P2W denemez ona.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı