Escape from Tarkov fiyatına değer mi?

trysermyth

Decapat
Daha fazla  
Merhaba son 1 aydır gözüm sürekli EFT'de 45 dolardı 50 dolar oldu bulabildiğim en ucuz sitede 1375TL (kabasakal). FPS oyunlarına acayip ilgim var çok hoşuma gidiyor oyunu da çok beğendim fakat genel olarak bu tarz oyunları çok solo oynayan birisi değilim. PUBG gibi Battle Royale oyunlarda bile eğer solo kalırsam acayip tırsarak oynuyorum. Arkadaşlarımla girince ancak adam vurmaya başlıyorum. EFT oynayan hiçbir tanıdığım yok. Bu oyun solo oynanır mı? Fiyatına değer mi ne düşünüyorsunuz? Sistem konusunda sıkıntım yok.

değil ben 350 liraya almıştım duruyor köşede hala oyun seni hiç bir şekilde bir şey öğrenmeye teşvik etmiyor ha dersin ki benim ayıracak 2-3 ay zamanım var(sadece neyin ne olduğunu öğrenmek için) o zaman al oyun çok karışık ama öğrenince de çok sarıyor ben öğrenemedim çünkü zamanım yok

değil ben 350 liraya almıştım duruyor köşede hala oyun seni hiç bir şekilde bir şey öğrenmeye teşvik etmiyor ha dersin ki benim ayıracak 2-3 ay zamanım var(sadece neyin ne olduğunu öğrenmek için) o zaman al oyun çok karışık ama öğrenince de çok sarıyor ben öğrenemedim çünkü zamanım yok
Öğrenme konusunda şu ana kadar çok karmaşık oyunlar oynadım genelde ben bir oyunu almadan önce onun en az 1-2 hafta rehber videolarını izliyorum. Mesela rust alırken de öyle yapmıştım. Şuan oyunu tam olarak biliyorum çünkü 1 aydır neredeyse sürekli rehber videosu izledim :) Tek sıkıntı fiyat hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı