Eşcinsellik ve neden doğal bir şey olduğu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam amacınız nedir? Sen ayıp bilmez misin ? Bu ayıptır her Türk devletinde ayıptır namussuzluktur.
Nasıl bir namussuzluk? Sen Türksün de biz değil miyiz? Konuda belirttim, Osmanlı da bir Türk devleti.
Dogada olmasi normal oldugunu gostermez.
Cinsel egilimlerinizi normallestirmek zorunda degilsiniz. Bu davranisin kendisi anormal.
"Ben kadinlardan hoslaniyorum ve bu cok normal" demek zorunda hisseden biri gordunuz mu? Bu da ayni sey. Kimseye hesap vermek zorunda degilsiniz cinsel tercihlerinizden dolayi, pedofili gibi sapkinliklar dahil degil elbet bu ozgurluge.
Hocam ben eşcinsel değilim, bunu belirteyim. Eşcinselliğin niye normal olmadığını düşünüyorsunuz?
Homoseksüel bir ilişkiden çocuğu olan bir birey gördünüz mü ?
Her cinsel ilişkininin sonunda çocuk mu oluyor?

Nasıl bir namussuzluk? Sen Türksün de biz değil miyiz? Konuda belirttim, Osmanlı da bir Türk devleti.

Hocam ben eşcinsel değilim, bunu belirteyim. Eşcinselliğin niye normal olmadığını düşünüyorsunuz?

Her cinsel ilişkininin sonunda çocuk mu oluyor?
İşine gelince Osmanlı Arap işine gelince Türk. Cinsel ilişki doğal olsaydı her erkekte yumurta da olurdu.

Ya sen ne diyorsun Allah aşkına? Söylediğin şey ile konunun en ufak alakasını göster bana. Türk devleti diyor bir de, hayır arkadaşım sana göre ayıp. Sen devlet misin?
Tamam şöyle yapalım sen git Türkiye’nin herhangi bir yerinde hemcinsini öp bakalım halk ne diyor ?

Ben müslüman değilim, havalıyım her şeyi eleştiririm ama müslüman olanlar eleştirince lakap takar dalga geçerim leennn!!!!!
Bu yoruma üzgün atanlar kusura bakmayın ama çomarın bayrak sallayanıdır. Müslümanlar ve böyle insanlar arasında geçiyor bu tartişma. Ben de yorumumu ekliyeyim, ben yeni tanıştığım herkese ben homofobiğim diyorum. Tepkisini ölçmek için, eğee havlamaya başlarsa kaçıyoruk yanından, eğer peki neden tarzı şeyler söylerse anlatmaya başlarım. Ha bir de, bence bu hak olayı çok abartılıyor. Gidin yaşayın abim kendi kendinize, niye ben gayım bana saygı duyun diyiyorsun? Tamam "haklarını" buldun diyelim, popon arşa mı erecek? Hayır, aynı kalacaksın.

Bu konuyu forumda ve doğal olarak ülkede dile getirmek gerçekten ciddi bir cesaret. Ayrıntılı biçimde anlatsanız dahi "konu başlığından ötürü" kalıp cümlelerle burada sözde fikir beyan edecek sayısız insanı da çekmiş olacaksınız. Tabi ki birileri sizinle aynı görüşü paylaşmıyor diye kendinize ket vuracak değilsiniz ancak toplumumuzun Zeki Müren'den bu yana içinde bulunduğu değişimin artık cinsel yönelimleri ele alma noktasında yetersiz kaldığını görmek zor değil. Bizler sözde saygılı ama önyargılarını kenara bırakamamış bir milletiz. Toplum olarak hoşgörülü olduğumuzu söyleriz ancak bizden olmayanları ötekileştirmeye bayılırız. İnsanların özgürce yaşadıklarını dile getirir lakin yaşantıları eleştirmeyi çok severiz.

Kısacası bu ülkede cinsel kimlik bir keşmekeştir. Bunu dile getirme ve anlamlandırma çabası da büyük bir güruhla savaşmak anlamına gelecektir. Bazı ülkelerde eşcinsellik artık standart bir konu haline gelmişken buram buram bir Orta Doğu ülkesi olduğumuzun kokularını yaymaktan çekinmiyoruz.

Tamam şöyle yapalım sen git Türkiye’nin herhangi bir yerinde hemcinsini öp bakalım halk ne diyor ?
Sen olayı çok yanliş anlamışsın yiğidim. Bu müslümanlık dininin yasakladığı bir eylem olduğu için milletimiz buna karşı. Yani Türk'sen homofobiksin diye bir kural yok, anladın mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı