Eşcinsellik ve neden doğal bir şey olduğu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Technopat üyelerinin birbirine nefret beslemesi yüzünden yine üzerinde durulması gereken bir toplumsal sorunun konuşulduğu bir konu kilitlenecek.
20 kere yanlış yazmışım

Nasıl yani? Hipotez ile karıştırıyorsunuz sanırım. Teori veya kuram, bilimde bir olgunun, sürekli olarak doğrulanmış gözlem ve deneyler baz alınarak yapılan bir açıklamasıdır. Teori, herhangi bir olayı, vakayı, görüngüyü açıklamak için kullanılan düşünce sistemidir. Genel anlamda, kuram, bir düşüncenin genel, soyut ve rasyonel olmasıdır. Big bang ve evrim bir gerçektir.

Nasıl LGBT'nin anormalligi bana goreyse o dedigin seylerde sana gore. Bir de gercektir yazmis gece gulmemek için kendimi zor tutuyorum.

Nasıl LGBT'nin anormalligi bana goreyse o dedigin seylerde sana gore. Bir de gercektir yazmis gece gulmemek için kendimi zor tutuyorum.
Gül veya gülme umurumda değil. Bilim senin gülüp gülmemen ile çalışmıyor. Sen Adem ve Havvanın ensest türediğine inan, ama evrimi reddet, eşcinselliğe hastalık de. Asıl ensest bir hastalıktır.

Peki, dokunsak ağlayacak konumuna geldiniz iyice.
Siz de Allah desek triggerlanıyorsunuz, farkında mısınız? İsteyen istediği şekile düşünür kardeşim, ben dinimle düşünürüm, sen biliminle düşünürsün. Batan ne sana?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı