Esenyurt'ta Fiyatına Göre En İyi Kick Boks Salonu Hangisi?

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kick boks sporunu yapmayı bayağı bir süredir istiyordum. Öğrenme amacım ileride (umarım.) UFC'ye katılmak ve okulda bana bulaşan kişilerin bir daha bana bulaşmamasını sağlamak. Çok pahalı olmayan (150-250TL arası.) kick boks eğitim merkezlerinden en iyisi hangisi? Piyasada çok fazla çakma hoca var seçmiş iken düzgün seçmek gerekiyor. Piri Reis Mahallesi, Mevlana Mahallesi tarafında olması gerekiyor çok uzak olmamalı.

okulda bana bulaşan kişilerin bir daha bana bulaşmamasını sağlamak
Bu düşünceyle başlayacaksan hiç başlama. Dövüş sporları dışarda kullanmak için uygun değildir lisansınızı aldıktan sonra o işler öyle olmuyor tam tersine daha çok tırsıyorsun. Çünkü herhangi bir kavgada polislik olursan, haksızsan ve vurduysan yumrukların silah diye geçiyor ve cezası baya ağır. Bende seneler evvel bu düşünceyle başladım fakat yaşın geçtikte bu düşüncelerden uzaklaşıyorsun. Bu arada kickboks değil yakınında muay thai eğitimi veren bir salon varsa kesinlikle muay thai'ye gitmeni öneririm. Ufc olaylarıda sandığın kadar kolay bir mesele değil. Çocukluktan başlamadıysan belli Bir yaştan sonra zor.

Bu düşünceyle başlayacaksan hiç başlama. Dövüş sporları dışarda kullanmak için uygun değildir lisansınızı aldıktan sonra o işler öyle olmuyor tam tersine daha çok tırsıyorsun. Çünkü herhangi bir kavgada polislik olursan, haksızsan ve vurduysan yumrukların silah diye geçiyor ve cezası baya ağır. Bende seneler evvel bu düşünceyle başladım fakat yaşın geçtikte bu düşüncelerden uzaklaşıyorsun. Bu arada kickboks değil yakınında muay thai eğitimi veren bir salon varsa kesinlikle muay thai'ye gitmeni öneririm. Ufc olaylarıda sandığın kadar kolay bir mesele değil. Çocukluktan başlamadıysan belli Bir yaştan sonra zor.
Zaten ilk başta Muay Thai'ye gidecektim fakat Vietnam gibi yerlerde çıktığı için buralarda çok yoktur veya pahalıdır diye düşündüm. Ayrıca Muay Thai'den sonra güreş sporuna da gitmeyi planlıyorum. UFC'de en iyi 2 spor sayılabilirmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı