İnceleme ESET IS İncelemesi

Bugün elimden geldiğince size ESET'i nesnel bir şekilde incelemeye çalışacağım.
1.Arayüz:
Ekran Alıntısı1.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Ekran Alıntısı3.PNG

Ekran Alıntısı4.PNG

Arayüz olarak gayet basit ve kullanışlıdır ve hoş bir teması vardır.
2.Sistem Performansı:
Boşta Koruma Sırasında:
Boşta kullanım.PNG

Tarama sırasında:
Tarama sırasında.PNG

Size sadece şunu söylebilirim ESET Gerçek zamanlı korumada ve Tarama sırasındaki en az kaynak kullanan Antivirüslerden biridir.
ve düşük sistemler için önerdiğim bir yazılımdır.
3.Koruma:
Eset Gerçek zamanlı korumada da hızlıdır bir virüse anında müdahale eder ve ederken aşırı bir kaynak kullanımı olmaz.
Ekran Alıntısı5.PNG

ESET bağımsız kuruluşların yaptığı testlerde iyi bir puanı ve bir sürü ödülü olan bir yazılımdır.
Bu sonuçlarda ESET'in günümüzde test sonuçları:
(ESET Windows test sonuçları.)
(Bu linkte ödüllerine de yer verilmiş.)
ESET
(ESET mobil test sonuçları.)
(Burdakiler ise AV-Comparatives'in yaptığı testler.)
Ayrıca ESET sizi birçok aracı ile Banka ödemelerinizde ve Hırsızlığa karşı da korur.
Ekran Alıntısı4.PNG
4.Fiyat:
ESET Smart Security(1 Cihaz,Windows) 743,40 TL
ESET İnternet Security(1 Cihaz,Windows) 578,20 TL
ESET NOD32 (1 Cihaz,Windows) 495,60 TL
Daha detaylı bilgi için:

Elimden geldiğince ESET'i incelemeye çalıştım umarım bu inceleme işinize yaramıştır.

Bende kullanıyorum ve gayet güzel. Pahalı diyenler için taktik: 1 Ay deneme süresi bittiğinde tamamen çerezleri ile beraber ESET'i silin, sonrasında kurulumunu yapıp yeni bir e-posta ile deneme sürümünü bir daha başlatın.

Bugün elimden geldiğince size ESET'i nesnel bir şekilde incelemeye çalışacağım.
1.arayüz:
Eki Görüntüle 1328582
Eki Görüntüle 1328583
Eki Görüntüle 1328584
Eki Görüntüle 1328585
Arayüz olarak gayet basit ve kullanışlıdır ve hoş bir teması vardır.
2.sistem performansı:
Boşta koruma sırasında:
Eki Görüntüle 1328589
Tarama sırasında:
Eki Görüntüle 1328590
Size sadece şunu söylebilirim ESET gerçek zamanlı korumada ve tarama sırasındaki en az kaynak kullanan antivirüslerden biridir.
Ve düşük sistemler için önerdiğim bir yazılımdır.
3.koruma:
ESET gerçek zamanlı korumada da hızlıdır bir virüse anında müdahale eder ve ederken aşırı bir kaynak kullanımı olmaz.
Eki Görüntüle 1328586
ESET bağımsız kuruluşların yaptığı testlerde iyi bir puanı ve bir sürü ödülü olan bir yazılımdır.
Bu sonuçlarda ESET'in günümüzde test sonuçları:
(ESET Windows test sonuçları.)
(Bu linkte ödüllerine de yer verilmiş.)
ESET
(ESET mobil test sonuçları.)
(Burdakiler ise av-comparatives'in yaptığı testler.)
Ayrıca ESET sizi birçok aracı ile banka ödemelerinizde ve hırsızlığa karşı da korur.
Eki Görüntüle 1328585
4.fiyat:
ESET Smart Security(1 cihaz, Windows) 743,40 TL.
ESET internet Security(1 cihaz, Windows) 578,20 TL.
ESET NOD32 (1 cihaz, Windows) 495,60 TL.
Daha detaylı bilgi için:

Elimden geldiğince ESET'i incelemeye çalıştım umarım bu inceleme işinize yaramıştır.

Bende laptopumda hediye olarak verilen ESET vardı tabii sonra formatla gitti. Güzel inceleme olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende laptopumda hediye olarak verilen ESET vardı tabii sonra formatla gitti. Güzel inceleme olmuş.
Sağolun format atarken lisansı yedekleseydiniz keşke...
Bende kullanıyorum ve gayet güzel. Pahalı diyenler için taktik: 1 ay deneme süresi bittiğinde tamamen çerezleri ile beraber ESET'i silin, sonrasında kurulumunu yapıp yeni bir e-posta ile deneme sürümünü bir daha başlatın.

ESET'bir süre sonra aynı cihazda açılan denemeyi engelliyor diye biliyorum.

Sağ olun format atarken lisansı yedekleseydiniz keşke...

O zamanlar bilgili değildim. Formatı ben atmamıştım bizim batarya bozuk zaten şarjsız çalışmıyordu bir gün açılmadı bilgisayar. Babam tamirciye götürmüştü meğerse şarj kablosu bozukmuş ama adam gene format atmıştı. Çok konu dışına sapmak istemiyorum ama 1 kere de şöyle oldu. Ben bilmeden işlemci çekirdeğini 1'den 4'e çektim. Sonra yeniden başlattım pat mavi ekran. Makine gitti. Sonra işlemci ekran kartı falan yanmış ama adam gene format atmış. Bir de KMSpico yüklemiş onu geç fark ettim de Allah'tan bir şey olmadı.

O zamanlar bilgili değildim. Formatı ben atmamıştım bizim batarya bozuk zaten şarjsız çalışmıyordu bir gün açılmadı bilgisayar. Babam tamirciye götürmüştü meğerse şarj kablosu bozukmuş ama adam gene format atmıştı. Çok konu dışına sapmak istemiyorum ama 1 kere de şöyle oldu. Ben bilmeden işlemci çekirdeğini 1'den 4'e çektim. Sonra yeniden başlattım pat mavi ekran. Makine gitti. Sonra işlemci ekran kartı falan yanmış ama adam gene format atmış. Bir de KMSpico yüklemiş onu geç fark ettim de Allah'tan bir şey olmadı.

Klasik bilgisayarcı Driver Booster ile sürücü günceller, KMSpico kurar, crack Avast yükler, Rusça oyun atar.

Geri
Yukarı