ESET ve Malwarebytes sonuçları güvenilir mi?

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Arkadaşlar, en bu konu için tedirgindim ve format atmaya karar verdim üstüne bu konuyu açtım ve formatladım laptopu şu an laptopta bir sorun yok herhalde, ESET ile tam tarama yaptım bir şey bulamadı, üstüne Malwarebytes ile tam tarama yaptım yine bir şey bulamadı. Laptopta hala bir zararlının olması ihtimal mi? İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atmışsınız zaten, zararlı kalmamıştır. Üstüne sistemi de tarartmışsınız daha ne olsun? Sisteminizde zararlı yoktur. Merak etmeyin.

Arkadaşlar, en bu konu için tedirgindim ve format atmaya karar verdim üstüne bu konuyu açtım ve formatladım laptopu şu an laptopta bir sorun yok herhalde, ESET ile tam tarama yaptım bir şey bulamadı, üstüne Malwarebytes ile tam tarama yaptım yine bir şey bulamadı. Laptopta hala bir zararlının olması ihtimal mi? İyi akşamlar.

Testlerde sorun çıkamış zaten. ESET hakkında pek bilgim yok ama Malwarebytes iyi programdır. Sorun olduğunu düşünmüyorum.

BIOS zararlısı gibi can sıkıcı zararlılar olmadığı sürece diğer pek çok virüsü temiz kurulum ile silmeniz mümkün. Sorun yok kısacası. Sistemde ekstra şüpheli aktivite görüyor musunuz?

Geri
Yukarı