Eşit ağırlık meslekleri nasıldır?

onurrage

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar 12. sınıf öğrencisiyim sınava çalışmaya başladım sayılır. Eşit ağırlık ve sayısal arasında biraz endişelerim var. Sayısalda zorlanacağımı düşündüğüm için eşit ağırlık seçtim fakat çoğu kişi eşit ağırlık boş, bölüm yok diyor. Ben yönetim bilişim sistemleri okumak istiyorum, sizce ilerleyebilir miyim tavsiyeleriniz nedir?
Meslek tavsiyeleri, çalışma tavsiyeleri vb...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şuan Akdeniz üniversitesinde yönetim bilişim sistemleri 2.sınıf öğrencisiyim. Yazılım yönünde ilerliyorum. Eğer sende böyle ilerlemek istiyorsan mufredatlari kontrol ederek güzel bir üniversite seçmen güzel olur. Genelde bölümümüz güzel ama üniversiteler sıkıntılı olabiliyor. Şu videolara da bir bak

Ben şuan Akdeniz üniversitesinde yönetim bilişim sistemleri 2.sınıf öğrencisiyim. Yazılım yönünde ilerliyorum. Eğer sende böyle ilerlemek istiyorsan mufredatlari kontrol ederek güzel bir üniversite seçmen güzel olur. Genelde bölümümüz güzel ama üniversiteler sıkıntılı olabiliyor. Şu videolara da bir bak
teşekkür ederim başka bölüm önerir misiniz peki? Sizce güzel bir bölüm mü cidden?

Vallahi ülkenin durumu belli ama kaliteli İngilizce bölümlere ağırlık ver derim. Ybs de yazmak sana kalmış o konuda bir şey diyemem sana bağlı. Kendim bildiğim bir bölüm yok bu arada. Sevdiğin ve ilgilendiğin bir bölümün ingilizcesini veya Almanca'sını ya da farklı bir dilde olanını tercih etmeni öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı