Eski AMD sürücülerine nereden ulaşılır?

celalalfa

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Ben format attıktan sonra RX570 son sürüm driverı kurdum fakat bu driver 3-4 günde bir siliniyor. DDU ile sildim kurdum çözülmedi eski driverı deneyeceğim. AMD sitesinde sadece son sürümü görebildim. Tüm driverlara nasıl ulaşırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Ben format attıktan sonra RX570 son sürüm driverı kurdum fakat bu driver 3-4 günde bir siliniyor. DDU ile sildim kurdum çözülmedi eski driverı deneyeceğim. AMD sitesinde sadece son sürümü görebildim. Tüm driverlara nasıl ulaşırım?

İnternete "old AMD drivers RX 570" yazarsanız bir sürü AMD sitesi göreceksiniz her sayfada farklı bir sürücü var.

Yeni sürücüyü gördüğünüz yerde biraz altta mavi renk çok küçük şekilde "Previous Drivers" yazıyor. Ona basarsanız eski sürümlere ulaşabilirsiniz.

Siliniyor derken?

Anlamıyorum bende driverı kuruyorum ardından AMD Software uygulaması sağ tık yapınca yenilenin üstünde çıkıyor ya 3-4 gün sonra uygulama siliniyor

Yeni sürücüyü gördüğünüz yerde biraz altta mavi renk çok küçük şekilde "Previous Drivers" yazıyor. Ona basarsanız eski sürümlere ulaşabilirsiniz.

Sağ ol dostum umarım AMD sorunudurda düzelir eski sürücü ile

Yeni konular

Geri
Yukarı