Eski Assassin's Creed oyunu önerisi

BreaKSooN05

Kilopat
Arkadaşlar daha önce AC Rogue oynadım ama bitirmedim sanırım. Bu oyundan başka AC deneyimim yok.

Şu an da bir 30 - 40TL'lik bütçem var. 1 tane AC oyunu alayım diyorum sizce hangisi oynanmalı hikayesel bir eksiklik yaşar mıyım? Bir de çok eski oyunları artık kaldıramayabiliyorum çabuk sıkabiliyor. Ona göre tavsiye verirseniz çok sevinirim. (Origins Odyssey ve Valhalla önermezseniz sevinirim :D)

AC4: Black Flag alabilirsiniz. Rogue'a benzer bir şekilde genelde denizlerde takılacaksınız. Assassin's Creed'in hikayesine de fazla bağlantılı değil. Yine de bilmiyorsanız AC 1'in özetini okuyun veya izleyin.

Suikastçı temasında hikayesi bağlantılı olan oyunlar AC 2, Brotherhood, Revelations. Boş zamanınızda da onları oynamanızı öneririm. AC 2 biraz eski kalabilir.

AC4: Black Flag alabilirsiniz. Rogue'a benzer bir şekilde genelde denizlerde takılacaksınız. Assassin's Creed'in hikayesine de fazla bağlantılı değil. Yine de bilmiyorsanız AC 1'in özetini okuyun veya izleyin.

Suikastçı temasında hikayesi bağlantılı olan oyunlar AC 2, Brotherhood, Revelations. Boş zamanınızda da onları oynamanızı öneririm. AC 2 biraz eski kalabilir.

Bu oyunlar genel olarak eski geliyor. Çabuk sıkar gibi hissediyorum. Geçen gün Max Payne denemek istedim küçükken hiç tarzım değildi Dark tema. Şu an da maalesef oyundan gram zevk alamadım.

Bu oyunlar genel olarak eski geliyor. Çabuk sıkar gibi hissediyorum. Geçen gün Max Payne denemek istedim küçükken hiç tarzım değildi Dark tema. Şu an da maalesef oyundan gram zevk alamadım.
Hocam Max Payne çok daha eski bir oyun. AC 2 belki ama Brotherhood günümüzde hala oynanabilir seviyede diye düşünüyorum. Çok da kült değil. Revelations pek güzel bir oyun değil ayrıca. Bayağı sıkıcı geçiyor. Ondan pek zevk alacağınızı sanmıyorum ama Brotherhood'a bakmalısınız kesinlikle.

Geri
Yukarı