Eski Basım Harry Potter Kitapları alınır mı?

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 795
Arkadaşlar, arkadaş koleksiyon tarzı bir şeye niyetli sanırım. Alınabilecek ucuz ürünler önerebilirsiniz. Asa, zaman döndürücü, ölüm yadigarları kolyesi vb.
Çakma olanlar 200 lira falan. Eğer çalışıyor olsaydım kesin alırdım.

Arkadaşlar benim de aklıma takıldı. Seriyi çok seviyorum. Bende yeni basımlarin hepsi var. İkinci elden ilanlar buldum eski basim. Sizce yıpranmış bir eski basim en fazla kaç lira eder ve kokeksiyon amaçlı alınır mı? Sadece bir kitap.

Arkadaşlar benim de aklıma takıldı. Seriyi çok seviyorum. Bende yeni basımlarin hepsi var. İkinci elden ilanlar buldum eski basim. Sizce yıpranmış bir eski basim en fazla kaç lira eder ve kokeksiyon amaçlı alınır mı? Sadece bir kitap.
Hangi kitap hocam ne kadar eskimiş ve fiyatı ne yazın buraya varsa fotoğraf atın.

Bunlar hocam. Ayrıca çok daha ucuza (ikisi 50 lira) bir eski basim daha buldum ama benden önce başkası alır diye atmadım buraya. 27. Basim ama tasarım yine eski. Mesela 27. Basım koleksiyon değeri taşır mı az da olsa? Ayrıca bayağı ucuz.

Bunlar hocam. Ayrıca çok daha ucuza (ikisi 50 lira) bir eski basim daha buldum ama benden önce başkası alır diye atmadım buraya. 27. Basim ama tasarım yine eski. Mesela 27. Basım koleksiyon değeri taşır mı az da olsa? Ayrıca bayağı ucuz.
Alınabilir hocam bütçeniz varsa alın. Basım konusuna gelirsek basım ne kadar önceyse o kadar değerlidir. Yani 1. basım daha değerlidir 30. basımdan çünkü ilk 1. basım ilk baskıdan çıkmıştır. Hocam ben almışken tam alayım derseniz biraz daha araştırma yapın öyle hasarsız bulmayı deneyin. Bunlar da alınabilir öyle çok uçuk fiyatları yok koleksiyon değerleri de var.

500-600 çok olumlu bence hocam. 1000 üstü olacak.

Amazon.com.tr

Amazon.com'daki fiyatı 21 dolar; 637 küsür lira ediyor güncel kurla. Amazon.com.tr'de ise 795 lira. Dediğiniz gibi, Türkçe baskısı, Türkiye'de bin küsür liradan satışa çıkacaktır eğer çıkarsa. YKY'ye mail attım kitabın baskı durumuyla ilgili, yanıt geldiğinde tekrar yazarım. Gelecek yanıta göre İngilizcesini alıp almamaya karar vereceğim.

Amazon.com.tr

Amazon.com'daki fiyatı 21 dolar; 637 küsür lira ediyor güncel kurla. Amazon.com.tr'de ise 795 lira. Dediğiniz gibi, Türkçe baskısı, Türkiye'de bin küsür liradan satışa çıkacaktır eğer çıkarsa. YKY'ye mail attım kitabın baskı durumuyla ilgili, yanıt geldiğinde tekrar yazarım. Gelecek yanıta göre İngilizcesini alıp almamaya karar vereceğim.
Hocam yanıtı yazarsanız sevinirim cevap vermezlerse böyle alıcam çünkü.

Daha herhangi bir cevap alamadım. Yarın da gün sonuna kadar bekleyeceğim; baktım ses yok; İngilizcesini alıp geçeceğim.

Hocam bende orijinal yeni basım ingilizce set buldum ikinci el 500 lira. Alınır mı?

Geri
Yukarı