Eski bilgisayar için kasmayan tarayıcı önerisi

Aşırı eski bir laptopum var Web'de gezinirken bile kasıyor. Bir nebzede olsa fayda edebilecek tarayıcı öneriniz var mı?
Chrome, Firefox, Opera bunları denedim.

Chrome'ye hiç bulaşma en çok kaynak alan tarayıcı Chrome, safari dene.

Tarayıcı değiştirmenin pek fayda edeceğini düşünmüyorum. Linux kullanmanızı ben de öneririm ama geçmek istemezseniz, durumu iyileştirmenin bazı yolları var. Arkaplanda minimum sayıda açık program bırakmaya gayret edin. Dosya sistemi koruması sisteme yük bindirdiği için, bilgisayarda hassas veri bulundurmuyorsanız antivirüsü kaldırın. Bulunduruyorsanız da kaldırdıktan sonra Comodo kurup aşağıdaki ayarları uygulayın. Bilinmedik uygulamalardan uzak durduktan sonra sorun çekmezsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Firefox tabanlı tarayıcılardan daha hızlı bulduğum için Vivaldi önerebilirim. Kurduktan sonra uBlock Origin kurup aşağıda gösterdiğim şekilde ayarlayın.

2.PNG
1.PNG

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı