Çözüldü Eski bilgisayarda ve yeni bilgisayarda aynı Kaspersky hesabı kullanmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hikmetemir

Picopat
Daha fazla  
Eski bilgisayarımdada aynı Kaspersky kullanıyordum eski bilgisayarda virüs vardı yeni bilgisayardada aynı Kaspersky hesabı kullanıyorum. Bir şey olur mu eski bilgisayarım artık yok şu an kaldırdık.

Çözüm
Eski bilgisayarımdada aynı Kaspersky kullanıyordum eski bilgisayarda virüs vardı yeni bilgisayardada aynı Kaspersky hesabı kullanıyorum. Bir şey olur mu eski bilgisayarım artık yok şu an kaldırdık.
Bir şey olmaz dostum virüs eski bilgisayarında kaldı, Kaspersky hesabı aracılığıyla taşınmaz yani virüs yeni bilgisayarına. Kaspersky'ın öyle bir özelliği yok. :)
Bir şey olmaz dostum virüs eski bilgisayarında kaldı, Kaspersky hesabı aracılığıyla taşınmaz yani virüs yeni bilgisayarına. Kaspersky'ın öyle bir özelliği yok. :)

Çözüm
Kaspersky aboneliğinizin izin verdiği kadar cihazda kullabilirsiniz. Zaten maximum cihaz sayısını geçerse otamatik olarak birini pasif hale getirir.

Geri
Yukarı