Kaspersky yüklendikten sonra bilgisayarda çökmeler

Yosemite Sam

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Amasya Geydoğan
Daha fazla  
Merhabalar, Kaspersky üyeliği aldım, kullanıyorum. Korumasından memnunum fakat bununla bağdaştırdığım hatalar var. LoL ve CS:GO'da çökme hataları aldım. Mozilla'da Netflix izlerken bilgisayar kilitlendi. BIOS Beta kullanıyordum downgrade ettim. Ama bu seferde MPC'de video izlerken activemovie window penceresi açıldı. Ekran kartı sürücüleri DDU ile silip yeniden yükledim. BIOS stock ayarlarda. Bunun nedeni sizce antivirüs yüzünden mi?

Not: CPU ve GPU testi yaptım. Mem86 testi de yaptım, her şey olması gerektiği gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Kaspersky üyeliği aldım, kullanıyorum. Korumasından memnunum fakat bununla bağdaştırdığım hatalar var. LoL ve CS:GO'da çökme hataları aldım. Mozilla'da Netflix izlerken bilgisayar kilitlendi. BIOS Beta kullanıyordum downgrade ettim. Ama bu seferde MPC'de video izlerken activemovie window penceresi açıldı. Ekran kartı sürücüleri DDU ile silip yeniden yükledim. BIOS stock ayarlarda. Bunun nedeni sizce antivirüs yüzünden mi?

Not: CPU ve GPU testi yaptım. Mem86 testi de yaptım, her şey olması gerektiği gibi.
Bende de Kaspersky yükledikten sonra IRQL_NOT.... hatası vermeye başladı. Sildim ve düzeldi.

Bende de Kaspersky yükledikten sonra IRQL_NOT.... hatası vermeye başladı. Sildim ve düzeldi.
Driver'ı silmiş olabilir mi?
Ben de Kaspersky yüklediğimde hatalar oluyordu. En büyüğü de aygıt yöneticisine erişemiyordum, açılmıyordu. Galiba Kaspersky yüzünden şu an ben sildim ve gayet düzgün çalışıyor.
Disk yöneticisi ve Aygıt yöneticisi hatta genel olarak cihaz tanıyamadığı bir aygıt veya bozuk bir driver gelince çok yavaşlıyor, Kaspersky bir driver'a zarar vermiş veya silmiş olabilir mi?

Disk yöneticisi ve aygıt yöneticisi hatta genel olarak cihaz tanıyamadığı bir aygıt veya bozuk bir driver gelince çok yavaşlıyor, Kaspersky bir Driver'a zarar vermiş veya silmiş olabilir mi?

Bilsem dostum. İnternette çözümler var ama hiçbiri işe yaramadı ben de. En son çareyi silmekte buldum. Korsan vs. kullanmadığım için kafam rahat şu an.

Geri
Yukarı