Eski Bir Oyunu Arıyorum

LeBlanc

Hectopat
Merhaba, bundan 10 yıl kadar önce oynadığım bir oyunu arıyorum. Hatırladıklarım bir kadın karakteri canlandırıyoruz ve lazer ateşleyen bir arbaletimiz var. Uzayda bir gezegene düşüyor gemimiz ve mürettebatın bazıları ölüyor. Biz bir başımıza gezegeni keşfe çıkıyoruz. Gezegenin bahçemsi bir yerinde tavşan benzeri hayvanlar var. Normalde saldırgan olmayan bu hayvanlar onları yakalayıp suya attığımda suda mutasyona uğrayıp saldırganlaşıyorlar. Ayrıca gezegende mağaraya giriyoruz birkaç mürettebat ile ve mağara sarsılıyor ardından mürettebatı suyun altına bir bir çeken bir şey var en sonunda bizi de yakalayıp çekiyor vs vs.

Tomb Raider olabilir mi ?

Eski oyunlarını oynamadım muhtemelen başka gezegende geçmiyordur ama at kuyruğu saç ve kadın başrol tutuyor.

Tomb Raider olabilir mi ?

Eski oyunlarını oynamadım muhtemelen başka gezegende geçmiyordur ama at kuyruğu saç ve kadın başrol tutuyor.
Emin değilim ama görsellerden baktım oynadığım karakterin üzerindeki kıyafette aynı Tomb Raider'ınki gibi. Muhtemelen söylediğiniz oyun ama birçok versiyonu var sanırım Tomb Raider'ın. Hangi versiyonu olduğunu nasıl bulabilirim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı