Eski ekran kartında FPS çok düşük kalıyor

Der Bremer

Hectopat
Bütün internetteki yöntemleri yaptım MSConfig'ten işlemci sayısını 4'e çıkardım SSD taktım çalsıtırdan dosya siliyom grafikleri göz bozmayacak derecede ayarlıyom ama FPS Max 30'lara çıkabiliyor oyun açılırken 60 gösteriyor ama o yalan gibi bir şey oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün internetteki yöntemleri yaptım MSConfig'ten işlemci sayısını 4'e çıkardım SSD taktım çalsıtırdan dosya siliyom grafikleri göz bozmayacak derecede ayarlıyom ama FPS Max 30'lara çıkabiliyor oyun açılırken 60 gösteriyor ama o yalan gibi bir şey oluyor.

Hocam hangi oyunda denediniz.

Neyi 4'e çıkardın çözemedim SSD takmışsın güzel bir gelişme dosyaları da silmişsin maşallah FPS de 30'u görmüş oyun yükleme ekranlarında oyun içi aldığın FPS'den fazlasını hatta kat ve kat fazlasını görebilirsin anormal durum yok.

Başlıkta eski ekran kartı yazmanız her şeyi açıklıyor zaten, ayrıca MSConfig'ten o tiki açıp 4'e çıkarmak FPS'i etkilemicektir öyle yapınca sistem boştayken bile fazla CPU kullanıyor. Ayrıca sisteminizi ve oyununuzu yazmadan nasıl bir öngörüde bulunalım.

Öncelikle sistem bilgisi yazarsanız daha sağlıklı cevaplar alabilirsiniz.

Geri
Yukarı