Eski HDD yeni bilgisayara bağlanırsa oyunlar silinir mi?

Txter

Centipat
Eski bilgisayarımdaki HDD'yi yeni bilgisayara takarsam oyunlarım silinir mi?

Eski (güç kaynağı patladı):
Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz.
Gigabyte GeForce 210 1GB 64-Bit.
Seagate 750 GB (serisinin adını unuttum)
ASUS P5G41C-MLX.
2x2 GB RAM.

Yeni (alacağım bilgisayar):
Intel Core 2 Quad Q6600 2.40 GHz.
Gigabyte GTX 650 1GB 128-BIT.
250 GB HDD.
Anakartı unuttum.
2x2 GB RAM.

Eski bilgisayarınızdaki HDD biçimlendirilmediyse silinmez.

Ne kadar saglikli ve dogru olur bilmiyorum ama eski hdd deki veriler size lazimsa oyunlar vs.
Hdd kutulari var 40tl ile 100 tl arası onlardan alıp harici disk olarak da kullanma sansiniz var.
Bu sekilde eski hdd yi bir nevi oyunlar icin kullanabilirsiniz.
Baktınız oyun performansi kötü, o yaptiginiz kutulu hdd deki bilgileri oyunlari yeni pc nizin C sine kopyalayıverirsiniz.

@Txter cidden yeni geçmek isteyeceğiniz sistem kötü ki bu sisteme para vermektense yeni PSU alıp eskisini kullanın daha iyi. Arada çok az bir performans farkı olacaktır.

@Txter cidden yeni geçmek isteyeceğiniz sistem kötü ki bu sisteme para vermektense yeni PSU alıp eskisini kullanın daha iyi. Arada çok az bir performans farkı olacaktır.
Sorumu doğru olduğunuzdan emin mısınız?
Ayrıca, bütçem kısıtlı. Performans farklı az olur dermişsiniz. Ge force 210 dediğiniz çöp, GTX 650 ile karşılaştırmak hatadır. İşlemci azda olsa katkı olacak. Yeni nesil oyunları oynamak için değil. Forza horizon 4, crew 2 vs. Ben bu sistemi şu oyunlar oynamak için alıyorum. (CS:GO, NFS:MW 2012, ROBLOX, GTA 4, GTA 5, Burnout Paradise, TDU 1, TDU 2 ve 2015'den önceki bazı kaldıran oyunlar) Kaldıracağından eminim, yeni güç kaynağı alırsam, yine aynı külüstür ile zevksiz oyun deneyimi yaşayacağım.
Ayıptır sorması o sisteme ne kadar vereceksiniz?
2000 TL'lik sistem alacak değilim. 450 TL

Geri
Yukarı