Eski iMac vs. yeni AiO PC

Hocam yalnız dizüstü bilgisayarlarla işim olmaz, performans kaybı oluşuyor demişsiniz ama U işlemcili mobil anakartlı bir AIO linki atmışsınız.
Özür dilerim. Sizin kadar bilgili değilim bu konuda. Sadece ekranı küçük olduğu için diyeyim o zaman. Çok özür dilerim.
Hocam yalnız dizüstü bilgisayarlarla işim olmaz, performans kaybı oluşuyor demişsiniz ama U işlemcili mobil anakartlı bir AIO linki atmışsınız.
U işlemci tam olarak ne oluyor?

Efendim özür dilemenize gerek yok. Sadece kendinizi şartlamayın. Bırakın özgürce, ben monitör istiyorum, içinde dizüstünde olduğu gibi her şeyi olsun ama klavyesi harici olsun diye bağırın kendinizce. İstediğinizi alın. Siz kullanacaksınız sonuçta. İkinci yanıtınızda da, mobil işlemcidir sonu U ile bitenler. aslında türleri var. Kaç W TDP olduklarına göre sınıflandırılmışlardır.
Ayrıca şunu alırsanız hiç de pişman olmazsınız:
Of, şu daha güzelmiş:

Efendim özür dilemenize gerek yok. Sadece kendinizi şartlamayın. Bırakın özgürce, ben monitör istiyorum, içinde dizüstünde olduğu gibi her şeyi olsun ama klavyesi harici olsun diye bağırın kendinizce. İstediğinizi alın. Siz kullanacaksınız sonuçta. İkinci yanıtınızda da, mobil işlemcidir sonu U ile bitenler. aslında türleri var. Kaç W TDP olduklarına göre sınıflandırılmışlardır.
Ayrıca şunu alırsanız hiç de pişman olmazsınız:
Of, şu daha güzelmiş:
Hocam biraz pahalılar ama yine de teşekkürler. :D

CS:GO'yu maalesef AIO'larda uzun süreli oynayamazsınız. Mesela Türkiye'ye giren ürünler içinde gördüğüm en güçlü AIO'lardan biridir şu ürün:

Bununla CS:GO oynadığınızda 15-20 dakika içinde 85-90 derece işlemci sıcaklıklarına erişiyorsunuz. AIO alırsanız oyunu pek aklınızdan geçirmemenizi tavsiye ederim. Üstte söylendiği gibi "üzer".

CS:GO'yu maalesef AIO'larda uzun süreli oynayamazsınız. Mesela Türkiye'ye giren ürünler içinde gördüğüm en güçlü AIO'lardan biridir şu ürün:

Bununla CS:GO oynadığınızda 15-20 dakika içinde 85-90 derece işlemci sıcaklıklarına erişiyorsunuz. AIO alırsanız oyunu pek aklınızdan geçirmemenizi tavsiye ederim. Üstte söylendiği gibi "üzer".
11.428.00 TL. Fazla söze gerek yok bence hocam. Yanıldığınızı düşünüyorum. Araştırmalarıma göre i3 ve ya i5 işlemcili bir AİO PC ile rahat bir şrkilde CS:GO oynayabilirim. Yine de teşekkürler.

11.428.00 TL. Fazla söze gerek yok bence hocam. Yanıldığınızı düşünüyorum. Araştırmalarıma göre i3 ve ya i5 işlemcili bir AİO PC ile rahat bir şrkilde CS:GO oynayabilirim. Yine de teşekkürler.
CS:GO oynarsanız ısınma problemleri yaşarsınız diyorum sadece. Uzun süreli oynayamazsınız derken de ısınma problemine dikkat çekiyorum, o kadar. AIO'ların işlemcileri oynatmaya yetmez demiyorum, demiyoruz.

İstediğiniz fiyat aralığındaki AIO'ların muhtemelen grafik kartı entegre olacağı için (Intel UHD 630) size muhtemel oyun deneyiminizle ilgili bir video da atayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@āshǐdé yuánzhēn'nin önerdiği Ryzen 3200G'li AIO bence fiyatını hak ediyor ama akakce'deki grafiğe bakarsanız ara sıra 4000 küsur liralara gerilemiş, bir kez daha o civarlara inerse şahane olur.

Geri
Yukarı