Eski İşlemciler

NoName472

Hectopat
Yer
Türkiye
Eski sayfalar tekrar açılsın!
Intel.png

Hemen tanıştırayım, bu benim en eski dostum. Ekran kartı olmayan bilgisayara takılı olan işlemci, şu an karşınızda. Yaşlanmış gibi görünüyor. O kadar iyi değildi ama, gönlümde ayrı bir yeri var.

Hala Atom işlemci kullanıyorum, nam-ı diğer Atom x5 Z8350. Ancak en en eski kullandığım sistem Pentium D -tam markasını hatırlamıyorum-. Hayatımda kullandığım en kötü sistemdi...

Intel Atom ile birlikte 3-4 sene mücadele verdik. Daha sonra emekliye ayrıldı. Yeni nesillerden örnek alsın biraz :D
Aaa bak İntel Atom arkadaşların gidiyor 1080P'de low ayarlarda AC Originste RTX 2080 Ti besliyorlar sen hâla 4K'da HD4650 besleyemedin aaa kızıyorum çalış azcık.

Millet Witcher3 oynarken biz bu kasayı kullanıyorduk. Sağolsun sonradan 400TL ye Ati Readon HD 2600PRO lu sistem toplayıp oyun oynayabildik. Yalnız bu kasayla COD2 , CS1.5, NFS Underground2 oynadığım günler kadar tatlısı yoktur. Pivot ile animasyon tasarlıyorduk ne günlerdi be.
Sistem.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı