Eski kız arkadaşımı nasıl unuturum?

Giden mi, kalan mı terk eden diye sorsalar; giden derim. Edebiyata lüzum yok. Soruna gelirsek... Unutmak öyle tavsiyeyle olacak bir iş değil. Asla unutmayacaksın bu durumu.
Hiç mi?
Vallahi kimsenin zevkine veya tarzına laf atmak gibi olmasın ama şarkıyla falan olacak iş değil. Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi bence tek çözüm yolu zaman. Bir gün gelir hiç düşünmediğini farkedersin. He bir de belki aklını meşgul edecek işlerle uğraşman bu süreci hızlandırır onu bilemeyeceğim.
Sağolun hep kendimi meşgul tutmaya çalışacağım.
17 yaşındasın daha, böyle şeyleri düşünecek kadar değilsin. Masturbasyon yapmayı deneyebilirsin, dostlarına vakit ayır. Bana kalırsa sevgili işlerini falan bırak.
Sevgili kovalayan bir tip değilim normalde de çok takmam ilişkileri sorun da burada başlıyor zaten. Dost olarak etrafımda pek kaliteli insan görmüyorum açıkçası hepsi takılmalık tipler hepsinin götü başı ayrı oynuyor. Mastürbasyona gelince zaten bu yaşta hayatımız mastürbasyon hocam. :D
@rifflord sınav döneminde bu tür bir ilişki ile hata yapmışsınız. :)
Muhtemelen seni yedekte tutmuştur, sıkılınca atmıştır.
Klasik tatmin ilişkileri, çok duyuyorum.
Büyük ihtimalle, kızın duygusal boşlukta olduğu bir döneme denk geldim. Pek bakacağı bir tip değilim normalde.
Ben nasıl unuttum acaba :D
Sen seçilmiş kişisin. :trol:

Öncelikle iyi akşamlar. Bu konuyu daha önce açmayı düşündüm fakat gereksiz görmüştüm. Ama bu gece çok dolduğumu hissettim ve biraz içimi dökmek istedim açıkçası çözümü olan bir konu değil anlatacak pek arkadaşım yok o yüzden buraya yazmayı tercih ettim. Geçen sene 30 Ocak'ta bir kızla tanıştım kısa kesmeye çalışacağım. Tanıştık hoşlandık birbirimizden pek flörtöz biri değilim hayatıma çok kadın girmedi ki zaten 17 yaşındayım ne kadar kadın girebilir. Sanırsam 5-6 ay flörtleştik arkadaş kaldık sonrasında. Ama her gün konuşuyorduk birkaç kez küsmemizin dışında araya hiç mesafe girmedi. Ta ki 3 ay öncesine kadar. Bir önceki gün çok iyi olmamıza rağmen sonraki gün beni samimi bulmadığını ve konuşmak istemediğini söyledi. Ne kadar arkadaş gibi davransam da kendisine içimde bir takım duygular beslemeye hep devam ettim açıkçası. Fakat konuşmak istemediğini söyleyince üstüne düşmedim birkaç gün sonra gönlünü alırım diye düşündüm. Pek düşündüğüm gibi olmadı konuşmak istedim fakat cevap dahi vermedi. Üç ayda toplasanız 4-5 defa mesaj attım onları da doğru düzgün yanıtlamadı 15 Temmuz gecesinde attığım son konuşmamızı başlatan o mesaja kadar. Açık açık beni sevmediğini, hayatında istemediğini ve bir daha yazarsam engelleyeceğini söyledi ne hoş ki yazmamama rağmen engelledi. Konuşmadığımız süre zarfında başka kızlar ile de denedim fakat onunla ettiğim sohbeti bile arattı hepsi biliyorum bunu yapmam pek doğru değil. Amacım bana dönmesini sağlamak falan da değil zaten dönmeyecek. Sabah kalkıyorum aklımda gece yatıyorum aklımda yaptığım hiçbir şeyden zevk almıyorum artık. Ben bu kızı bana kötü davranmasına rağmen neden unutamıyorum. Tek yapabildiğim gece telefonumdaki resimlerine bakabilmek. Başımda kasırgalar kopuyor artık ne yapmalıyım kendime daha ne kadar zaman vermeliyim? Biliyorum illaki unutacağım fakat son zamanlarda çok yoğun duygular içindeyim artık içimde kendimle çatışıp durmak istemiyorum bu konu hakkında ama beceremiyorum. Vakit ayırıp okuduysanız teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Sağ elini hatırladığın her an unutursun...
Bende farklı olaylar yaşamıştım hiç başlamadan bitmek zorunda kalmıştı. Başkaları seni bırakıyor ama sağ el hiç bırakmıyor. Sağ el ile baş başa kaldığın her sefer bir nebze unutuyorsun...

He son olarak senden değerli kimse yok kral sensin. Bu lafı lise sonda kimya hocamız derdi. Hayatımı değiştirmiş bir laftır. Senden değerli bir şey olmadığını aklına her getirdiğinde bir şey kalbini kırsa da çok koymuyor hemen def edebiliyosun.
Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için haklısınız benim için benden önemlisi olmaması gerek.

Hocam çok klişe olacak ama zamana bırakın. Bende yakın zamanda bu tarz bir olay yaşadım hala unutamadım 2-3 hafta oldu. Zamana bırakıyorum bende ama hala ilk günkü gibiyim. Kafanızı meşgul edecek şeylerle uğraşın. Unutmayın siz onu değil o sizi kaybetti. Zamanla geçeceğini umuyorum. Kim bilir belki de karşınıza başka birisi çıkacak ve bu yaşadıklarınızı unutturacak :)

Geri
Yukarı