Eski kız arkadaşımı nasıl unuturum?

Hocam çok klişe olacak ama zamana bırakın. Bende yakın zamanda bu tarz bir olay yaşadım hala unutamadım 2-3 hafta oldu. Zamana bırakıyorum bende ama hala ilk günkü gibiyim. Kafanızı meşgul edecek şeylerle uğraşın. Unutmayın siz onu değil o sizi kaybetti. Zamanla geçeceğini umuyorum. Kim bilir belki de karşınıza başka birisi çıkacak ve bu yaşadıklarınızı unutturacak :)
Pek unutulacak gibi değil hocam. İllaki iz bırakacaktır bende diye düşünüyorum.

Bende mesela biraz çocukca şöyle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Suicideboy ile ghostemane falan şarkılar dinliyorum sardı beni ve benim sadece 1 arkadaşım vardı ama kafa dagıtık 1 arkadaş olsun 2 arkadaş olsun yeter ki kafa dağıt.
Psikopat mıyım bilmiyorum ama böyle durumlarda intro version 2.0 dinliyorum :D Veya kill yourself 3.

Merhabalar,
Bir abin olarak söylüyorum, o kız seni umursamıyorken seni onu umursaman kendini kötü hissettirmez mi? Boş ver, daha bak 17 yaşındasın. Önüne nice güzelleri çıkar, üniversitede daha iyileri karşına çıkar. Şöyle tiplere prim vermeyin, biz de o yollardan geçtik. İnan, gerçekten değmiyor. Kendinden düşük IQ'lulara prim verme, onların elinde gerçek diyorum oyuncak olursun. Seni istemiyor mu, okey de geç. Önüne daha güzelleri, niceleri çıkar.

Şanslısın ki aranızda pek ciddi bişey olmamış. Kızın buradaki hatası seni aklında milyon tane soruyla bırakması. Belki de başka bir çocuk için bıraktı seninle konuşmayı. Böyle yapacak olsa bile sana neler olduğunu tam olarak anlatması gerekirdi. Ben konuşmak istemiyorum demekle bitmez. Olan sana olmuş kardeşim. 4 ay önce 18 aylık ilişkim bitmişti. O beni ayrıldıktan 3 gün sonra kıskandırmak için başka bir çocukla bin takla attı. Iğrenç şeyler yaptı bana. Ama sonra biseyin farkına vardım. Olan artık olmuştu. Iyi ya da kötü olan oldu. O yüzden artık ona üzülmek sadece bana zarardı. Onu düşünmek sadece bana zarardı. Ben de 1300 tane fotoğrafını sildim. Konuşmalarımizi yok ettim. Ve onu geçmişte bıraktım. Şuan hiç olmadığım kadar mutlu ve rahatım. Senden çok zor bişey isteyeceğim kardeşim. Sil onun fotoğraflarını, konuşmalarınızı. Ona ait en ufak şeyi yok et. Kendine yapma bunu. Ben ayrıldıktan sonra 2 ay peşinde koştum. Onun bana korkunç şeyler yapmasına rağmen. Sonra kendi kendime sordum. Kendime ne yaptım ben böyle? Benim sevgimi haketmetecek bir insan için ben neler yaptım kendime dedim. Şuan sen de kendine yazık ediyorsun. Inan kolay değil biliyorum onu unutmak. Ama yaşadıklarını yaşamış birisi olarak onu geçmişte bırakmalısın. Sana iyi bir arkadaş gerekiyor dilersen igmi vereyim dertlesiriz daha da yardımcı olur. Beni de ayrılık açısından kurtaran şey arkadaşımdı. Aynı dönemde nerdeyse aynı şeyleri yaşadık o yüzden birbirimize hep destek olduk, fikir verdik. Fazla uzattım sanırım kusura bakma.

Bol bol oyun oyna, depresif şarkılardan uzak dur, kafa dağıtacak şeyler yap, onunla konuştuğun aygıtları formatla kısaca unut biz ne diyelim başka sana kız ayarını çekmiş seni başka bir erkeğe satmış sen hâlâ burda ağlıyorsun yazık değil mi sana da kalk toparlan be kardeşim kız mı yok bu fani dünyada?!
Ölülerin arkasından ancak ağıt yakarsın!

Geri
Yukarı