Eski kız arkadaşımı nasıl unuturum?

Giden mi, kalan mı terk eden diye sorsalar; giden derim. Edebiyata lüzum yok. Soruna gelirsek... Unutmak öyle tavsiyeyle olacak bir iş değil. Asla unutmayacaksın bu durumu.
Hiç mi?
Sağolun hep kendimi meşgul tutmaya çalışacağım.
17 yaşındasın daha, böyle şeyleri düşünecek kadar değilsin. Masturbasyon yapmayı deneyebilirsin, dostlarına vakit ayır. Bana kalırsa sevgili işlerini falan bırak.
Sevgili kovalayan bir tip değilim normalde de çok takmam ilişkileri sorun da burada başlıyor zaten. Dost olarak etrafımda pek kaliteli insan görmüyorum açıkçası hepsi takılmalık tipler hepsinin götü başı ayrı oynuyor. Mastürbasyona gelince zaten bu yaşta hayatımız mastürbasyon hocam.
@rifflord sınav döneminde bu tür bir ilişki ile hata yapmışsınız.
Muhtemelen seni yedekte tutmuştur, sıkılınca atmıştır.
Klasik tatmin ilişkileri, çok duyuyorum.
Büyük ihtimalle, kızın duygusal boşlukta olduğu bir döneme denk geldim. Pek bakacağı bir tip değilim normalde.
Ben nasıl unuttum acaba
Sen seçilmiş kişisin.

Sağ elini hatırladığın her an unutursun...
Bende farklı olaylar yaşamıştım hiç başlamadan bitmek zorunda kalmıştı. Başkaları seni bırakıyor ama sağ el hiç bırakmıyor. Sağ el ile baş başa kaldığın her sefer bir nebze unutuyorsun...

Anladım hocam.

He son olarak senden değerli kimse yok kral sensin. Bu lafı lise sonda kimya hocamız derdi. Hayatımı değiştirmiş bir laftır. Senden değerli bir şey olmadığını aklına her getirdiğinde bir şey kalbini kırsa da çok koymuyor hemen def edebiliyosun.

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için haklısınız benim için benden önemlisi olmaması gerek.

Hocam çok klişe olacak ama zamana bırakın. Bende yakın zamanda bu tarz bir olay yaşadım hala unutamadım 2-3 hafta oldu. Zamana bırakıyorum bende ama hala ilk günkü gibiyim. Kafanızı meşgul edecek şeylerle uğraşın. Unutmayın siz onu değil o sizi kaybetti. Zamanla geçeceğini umuyorum. Kim bilir belki de karşınıza başka birisi çıkacak ve bu yaşadıklarınızı unutturacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…