Eski Nesil i7 İşlemci Alınır mı?

Makaleler
3
Eski nesil i7 destekli anakartınız varsa veya güncel i7 işlemcileri almaya bütçeniz yoksa, izlemeniz gereken bir karşılaştırma videosu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

x2 hızında sadece 4 dakikanızı ayırarak izleyebileceğiniz bir video. Sistem upgrade yapmak isteyenlerin izleyip bir daha düşünmelerini tavsiye ederim.

Bu arada işlemci tercihi ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmesi gereken bir şey. Bu video dar bütçeli veya elinde eski sistemi olan upgrade yapmak isteyen kişiler için daha uygun.

Sıfır sistem toplarken izlenmesi akıl karışıklığına sebep olabilir. Eğer yeni bir sistem alınıyorsa tabii ki güncel nesil tercih edilmeli.

Tekrardan yazayım dar bütçeli veya elinde hali hazırda eski nesil bulunduranlar için bir video.

2600k işlemcim ve eski bir ekran kartım vardı yeni bir işlemci alıp tonla para vermek yerine 1050 ti aldım 1080p de gayet akıcı oynuyorum doların uçtuğu dönemde yapacak başka birşeyimiz yok. (bizde isteriz 8700k ya 1080ti yı takıp 4k oynamayı)

2600k işlemcim ve eski bir ekran kartım vardı yeni bir işlemci alıp tonla para vermek yerine 1050 ti aldım 1080p de gayet akıcı oynuyorum doların uçtuğu dönemde yapacak başka birşeyimiz yok. (bizde isteriz 8700k ya 1080ti yı takıp 4k oynamayı)
2600K cidden çok kaliteli bir işlemci mantıklı yapmışsın.

Abi ben laptop alacağım 2 GB ekran kartı var 8 GB RAM'i var i7 1. nesil işlemci var GTA 5 valorant PUBG Mobile gibi oyunları oynayabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı