Eski Nesil İpad'e Ios 11 yüklemenin bir yolu var mı ?

Jailbreak ile bile oyunu oynayabileceğinin garantisi yok iken Jailbreak kısmına girmek istemediğinizden bu konudan herhangi bir olumlu yanıt alabileceğinizi sanmıyorum. Oyunu oynamak istiyorsanız daha yeni bir cihaz almak zorundasınız.

Ayrıca Tweaklerin hepsinin iOS 8 için yapılmış olmasına imkan yok. Siz yanlış yerden yanlış Tweakleri yüklemişsiniz büyük ihtimalle. Her sürüm için topluluk tarafından hazırlanan yüzlerce değişik Tweak mevcut. Yaşadığınız tek bir deneyime takılıp kalmayın.
Ben Phoenix den yükledim ve tweaklerin %75 i Ios 8 içindi...

Lower install diye bir tweak var.
Bu tweak ile AppStore için ios sürümünü ve cihaz modelini değiştiriyorsun ve üst sürüm uygulamalar yüklenip çalışıyor.
Bu arada cihazın ipad mini 4 mü?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben iphone SE ios 10.3.3 e ios 11 uygulamalarını yükledim.

Son düzenleme:
Lower install diye bir tweak var.
Bu tweak ile AppStore için ios sürümünü ve cihaz modelini değiştiriyorsun ve üst sürüm uygulamalar yüklenip çalışıyor.
Bu arada cihazın ipad mini 4 mü?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ben iphone SE ios 10.3.3 e ios 11 uygulamalarını yükledim.
Hayır cihazım sadece Ipad Mini...
Düzgün bir jailbreak bulursam belki yüklerim,sürüm 9.3.5
Peki sorun çıkartır mı ?
Deneyip rahatça kullanan var mı ?
Hayır cihazım sadece Ipad Mini...
Düzgün bir jailbreak bulursam belki yüklerim,sürüm 9.3.5
Peki sorun çıkartır mı ?
Deneyip rahatça kullanan var mı ?
Ben jailbreak yüklediğimde eskiden o videolardaki gibi artıyordum bende çıkmıyordu ama(başka uygulamada denedim)...

Işte kitlenince dönmüyor adı üstünde kitlenme...

Normale dönmesi için Cydia ya girip silmek gerekiyor,tableti sıfırlamak yetmiyor bildigim kadarıyla...

Ios 8 için olan şeyleri yükleyince de girilmiyo zaten kitleniyor.
Modelim:Bu siteye girin > iPad modeli nasıl anlaşılır? - iPad Servisi | FotoParca.com
Aşağıda tablo var modelim A1432

Herhangi bir yanlış işlem sonucunda kilitlenme gibi bir şey yaşarsanız cihazınızı DFU Moduna alarak iTunes'dan cihazınıza uygun IPSW dosyasını her zaman geri yükleyebilirsiniz. Kilitlenme abartılacak bir şey değil.

Herhangi bir yanlış işlem sonucunda kilitlenme gibi bir şey yaşarsanız cihazınızı DFU Moduna alarak iTunes'dan cihazınıza uygun IPSW dosyasını her zaman geri yükleyebilirsiniz. Kilitlenme abartılacak bir şey değil.
Ne modu ?
Bilmiyorum onun nasıl yapıldıgını:D
Kardeşim düzgün bir jailbreak sitesi biliyor musun 9.3.5 için ?
Jailbreaki pc kullanmadan direk tabletten yapsam olur mu ?
Pc flash takınca kafayı yiyor.

Sizin cihazınız ve sürümünüz için tek seçeneğiniz Phoenix. Onu kullanın.

Kilitlenme durumunda ise yapmanız gerekeni yazdım. Anahtar kelimeleri Google'dan aratabilirsiniz. Her şeyi buradan yazmam mümkün değil.

Sizin cihazınız ve sürümünüz için tek seçeneğiniz Phoenix. Onu kullanın.

Kilitlenme durumunda ise yapmanız gerekeni yazdım. Anahtar kelimeleri Google'dan aratabilirsiniz. Her şeyi buradan yazmam mümkün değil.
5 günlük ceza yedim cevap veremedim.
Jailbreak yaptım o videoda söylenenlerin aynısını da yaptım ama videoda ayarlarda Lower Installer ikonu geliyor yeniden başlatınca ama bende gelmiyor.

Desteklememe sorununu bu yöntemle çözebilirsiniz fakat oyunu kasmadan donmadan oynatır mı bilemeyeceğim

Geri
Yukarı