iOS 11 Özellikleri

Şükür hücresel veriyi denetim merkezine eklemişler sonunda:) Bence güzel olmuş Beta olmasına rağmen. Eylül ayında 8 modeli ile beraber daha iyi olacaktır. 5S modeline destek gelmez diye düşünüyordum ama cihaz hala ölmedim ayaktayım diyor resmen:)
@win987 şebeke göstergesi nasıl olacakmış peki?
@marcspector9 hocam ses aç-kapat tuşunu nasıl kırmayı başardınız:) Küçük işlevi tek olan bir tuş sonuçta:)

Sessiz tuşuyla sorun yaşamayan tek insan benim herhalde. Üçüncü iPhone'um, ancak hala sorun yok. Umarım da olmaz.

Bu arada denetim merkezindeki Bluetooth çalışmıyor bende. Performans ise artmış. İlginç. Uygulama geçişleri daha seri. Cihaz 64 GB iPhone 6.

@painkiller Böyle:

IMG_0502.jpg

Sessiz tuşuyla sorun yaşamayan tek insan benim herhalde. Üçüncü iPhone'um, ancak hala sorun yok. Umarım da olmaz.

Bu arada denetim merkezindeki Bluetooth çalışmıyor bende. Performans ise artmış. İlginç. Uygulama geçişleri daha seri. Cihaz 64 GB iPhone 6.
Aynen bende de çalışmıyor. Bu benim 3. iPhone’um sadece eski telefonum 5S’in ses düğmesini bozmuştum o da düştükçe kendi kırılmıştı.

Şükür hücresel veriyi denetim merkezine eklemişler sonunda:) Bence güzel olmuş Beta olmasına rağmen. Eylül ayında 8 modeli ile beraber daha iyi olacaktır. 5S modeline destek gelmez diye düşünüyordum ama cihaz hala ölmedim ayaktayım diyor resmen:)
@win987 şebeke göstergesi nasıl olacakmış peki?
@marcspector9 hocam ses aç-kapat tuşunu nasıl kırmayı başardınız:) Küçük işlevi tek olan bir tuş sonuçta:)
Bilmiyorum hocam el alışıklığı işte :D

Ben de seviyorum eski daireleri (n)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı