Eski nesil laptop için Windows 10 yerine 7 daha mı uygun olur?

Bu bilgisayara sağ tık yap özellikler de işlemci ismini tam yazsana bir.

PC şu an piyasada yok yıllar oldu Google'dan bakıyorum orada da yok. Tek bildiklerim Intel i3 (eskisi) bir de 4 GB RAM olduğu. PC özellikler kısmında sadece bu ikisi falan bulunuyor. Bir de işinize yarar mı bilmem ama DirectX 9 ya da 10.

Windows 8.1 veya 7 kurabilirsiniz.

SSD almanı öneririm HDD ölmek üzere olabilir eski PC de bende de olmuştu anlamamıştım SSD takınca uçmaya başladı sonra öğrendim ki %80 ölüymüş birisi söylemişti burada.

Bu bilgisayara sağ tık yap özellikler de işlemci ismini tam yazsana bir.

PC az önce açıldı da sağ tık yapınca algılamıyor PC harbiden ölmüş. PC 15 yıllık falan belki işlemciyi tahmin edebilirsiniz vallahi bu PC'nin özelliklerini bilmek için kahin falan olmak lazım. Intel i3 ama hangi nesil benim de bir bilgim yok.

Bu mu?

1665087316066.png

Windows 8.1 veya 7 kurabilirsiniz.

PC şu an hiçbir şey algılamıyor. Bataryasını falan söküp parçalarına ayırmak geliyor içimden. Algılasa bırakın 7 kurmayı Windows 98 kuracağım o derece şu an. Ki, onu da kaldırabilir mi bilmiyorum.

Galiba bu ama hdd boyutu bu kadar değil 140gb falandı. Evet evet bu galiba.

PC şu an hiçbir şey algılamıyor. Bataryasını falan söküp parçalarına ayırmak geliyor içimden. Algılasa bırakın 7 kurmayı Windows 98 kuracağım o derece şu an. Ki, onu da kaldırabilir mi bilmiyorum.

Galiba bu ama hdd boyutu bu kadar değil 140gb falandı. Evet evet bu galiba.
Windows sürümü haricinde bu. Windos 7ydi. Muhtemelen bir üst versiyonu.

AIDA64 ile sisteminizi detaylı bir şekilde gösterebilir misiniz?

AIDA64 ile sisteminizi detaylı bir şekilde gösterebilir misiniz?

Pcye hiç bir şey kurulmuyor. Ne kadar istemesem de mahalle bilgisayarcısına gidip windows 7 kurduracağım muhtemelen. Ben o çileye katlanamam. Yarın falan akşam saatlerinde duruma göre bakacağım dediğinize.

Linux bir tercih olabilir mi?

Olabilir, olmayabilir de. Bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı