Eski sevgilim arkadaşlarıma yalan şeyler anlatıp aramı bozdu

icasilverballers

Hectopat
Yer
İstanbul
Ayrılalı 3 bahar geçti, hala içindeki siniri atamamış. Zamanında bana yaptıklarını kimseye anlatmadım, ayrıyeten laf da ettirmedim adına. Terbiyesizlikleri diz boyu olmasına rağmen sesimi çıkarmadım, izledim sadece. Bende insanı sinirlendiren türden sabır var, öyle kolay kolay kimseye kızmam aksine kendi haline bırakıp izlerim. Bu sefer bana zarar verme konusunda son şansını denedi ve işe yaradı. Hayatımdan 7 arkadaşımı aldı. Zamanında bana yaptıklarını, ben ona yapmışım gibi anlattı ve benim açıklama yapmama fırsat bile vermeden aramı tamamen bozdu. Zamanında ortak arkadaşlardık, bir zaman sonra bu kız para şımarığı olunca aramıza almadık. Şimdi böyle bir şey yapıp beni sildi ve o ortama tekrar girdi. Aslında benim için 7 arkadaş çok büyük bir kayıp değil zira ben insanlara kontrollü güvenirim. Öyle her sırrımı ya da kusurumu bilen insanlar değiller. Yine de bunun böylece bitmesini istemiyorum. Doğruları söyledim fakat kız o kadar çabalamış ki bana inanmadılar. Anlattığı şeyler de öyle insanın insana laf arasında söyleyeceği küçük yalanlar değil. Bayağı büyük, insanın başını belaya sokabilecek yalanlar. Benim bu kızdan intikam almak gibi bir amacım yok sadece her şeyi beraber yaptığım insanların böyle bir sebepten dolayı benden nefret etmesini istemiyorum. Ne yapmalıyım?

İnsanlar sana inanmıyorsa bir sebep vardır. Arkadaş var, arkadaş var. Bunlarla pek tanışık değilmişsin anlaşılan, seni tanısalar ve doğruyu söylesen sana inanmamaları için bir sebep olmaz.

Kayıpları boş ver, yoluna devam et.

Yeni konular

Geri
Yukarı