Sevgilime eski sevgilisi yazmış

• Konuyu başlatan ZesuN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 210

ZesuN

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bundan 2 ay önce bir kızla çıkmaya başladım. Kızla herhangi bir sorunum yoktu lakin dün gece TikTok üzerinden eski sevgilisi yazmayı başarmış onun dışında her yerden engelliydi. Kız arkadaşım sevgilisinin olduğunu söylemiş ve bir daha yazma demiş. Bende bunun üzerine Instagram'dan çocuğa yazdım çocuk sanırım yediremediğinden konuşmaya başladı yok selam söyle gibisinden. Hepten kavga boyutuna dönünce okul çıkışına çağırdım ama çalışıyormuş gelemezmiş. Sen konum at ben geleyim yazdı ama o sırada kız arkadaşım yanımdaydı tabii ki kabul etmedim. Bu çocuğu tanıyan arkadaşım onu uyaracağını söyledi. Çocuğa en son yazdığım şeye görüldü atıp bırakmış. Sizce daha fazla uğraşmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Boşuna uğraşmışsın kız cevabını vermiş başına iş alma.

Bir anlık sinirle yazdım. ben de çocukla atıştık sadece. Ben de sonradan gereksiz dedim. En son yazdığıma da çocuk görüldü atıp bırakmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
@ZesuN boş ver direk. Gavatlikla falan alakası yok basina bela alırsın her yazana atlarsan.

Bela değil aslında çocuk zargana sıska elemanın teki. Tek düşürsem çok rahatlıkla alabileceğim birisi. Tabii ki dönemimiz sağ olsun kimse tek dolaşmadığı için ve yanında muhakkak bir şeyler taşıdığı için güven olmuyor. Ben zaten tahmin ediyorum ki bu çocuk yanında kesinlikle biber gazı taşıyor çünkü motorcu zargana bir tip. Motorunu bile kendi gücüyle koruyamaz o derece.

Demek ki kendine de ilişkine de, sevgiline de güvenin yok. İçten içe bunu biliyorsun. Olsaydı bu tür "erkeklik" çabalarına girmezdin. Kız zaten cevabını vermiş, üstüne sen çocuğa damdan düşer gibi saydırırsan çocukta sana saydırır.
Tribe girip uzatmaya gerek yok, çocuk da görüldü atmış, daha da uzatirsan başına belayı alirsin.
Ummadık taş baş yararmış, elin yumruğunu yemeyen de kendininkini balyoz sanarmış.

Demek ki kendine de ilişkine de, sevgiline de güvenin yok. İçten içe bunu biliyorsun. Olsaydı bu tür "erkeklik" çabalarına girmezdin. Kız zaten cevabını vermiş, üstüne sen çocuğa damdan düşer gibi saydırırsan çocukta sana saydırır.
Tribe girip uzatmaya gerek yok, çocuk da görüldü atmış, daha da uzatirsan başına belayı alirsin.
Ummadık taş baş yararmış, elin yumruğunu yemeyen de kendininkini balyoz sanarmış.
Mesele burada güven meselesi değil kız arkadaşım zaten gereğini yaptı fakat ben bir anlık sinirle yazdım bunu.Sonradan kendimde ne gereği vardı dedim zaten.Çocuk konuyu uzatmadı bende daha fazla düşmem üzerine gerek yok.Çok şükür elim kolum tutuyor çocuk öyle kolay kolay kavga edecek bir tipe benzemiyor.

Geri
Yukarı