Eski sevgilimi unutamadım diyen kız

@The Yiğit gün gün değil kızın durumuna göre yap derim. Arayı çok açma ve bence arada sırada beklenmeyen sürprizler veya jestler yapabilirsin.
Çikolata falan alırım durup dururken :D atarım önüne falan ahahs al ye lan falan diye

Kızın durumu hep aynıki ben ona ilgiliysem o da bana sıcak, ben ilgisizsem o da bana soğuk. Kafamı karıştırıyor jest olarak iltifat etsem hadsiz olabilir sanki en baba bir milka alırım arada ama onu da ne diyerek vericemki zaten kabul etmez yemez veya almaz bence.

Kızın durumu hep aynıki ben ona ilgiliysem o da bana sıcak, ben ilgisizsem o da bana soğuk. Kafamı karıştırıyor jest olarak iltifat etsem hadsiz olabilir sanki en baba bir milka alırım arada ama onu da ne diyerek vericemki zaten kabul etmez yemez veya almaz bence.
Al kızı yanına beraber bir şeyler alıp yiyin bir yerde. Tabii ki önüne Milka falan atma ya da direkt eline al ye diye verme çikolatayı.

Al kızı yanına beraber bir şeyler alıp yiyin bir yerde. Tabii ki önüne Milka falan atma ya da direkt eline al ye diye verme çikolatayı.
Yok ya direk uzatır içimden geldi sana aldım falan der veririm bir yerde beraber birşey yemeyi kabul etmezki. Bi gün toplar özgüvenimi teklif ederim bu gün veya haftasonu biryerlerde birşeyler yiyelimmi falan diye ama kesinlikle kabul edeceğini sanmıyorum. He samimi miyiz evet ama o kadar benimle vakit geçirmek sanırım istemez. Sadece yapabileceğim okulda içimden geldi sana milka aldım falan tarzında birşeyler vermek olabilir. Kızın çevresi de hiç güzel insanlarla dolu olmadığı için onlarla ilgilenmekten bana zaman ayırmaz yani.

Ama beni dağıtmayı seven birisi olarak biliyor ben genelde aldiklarimi paylaşirim tek yemem. Ona özel düşündüğümü hissettirecek şekilde alıp vermem gerekiyor.

Sana zaman ayırmayan birine sende zaman ayırma dostum. Bazıları seninle boş zamanında takılır bazıları ise seninle takılmak için boş zaman yaratır.
Kiz beni sevmiyor o yüzden zaman ayiracağini sanmam sevmiyor derken aşık değil yani

Kiz beni sevmiyor o yüzden zaman ayiracağini sanmam sevmiyor derken aşık değil yani
Tamam kanka işte sana aşık olmasa bile eğer isterse sana zaman ayırabilir lakin ayırmıyor. Sırf aşıksın diye peşinde koşacağına başka birisine yönel. İnan bana böylesi daha iyi. Bizzat ben de senin dediklerini yaşamış biri olarak söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı