Eski sevgiliniz, başkasıyla cinsel birliktelik yaşayıp daha sonra size tekrar dönmek istese tepkiniz ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çevrem kadın dolu ama bu karakter meselesi kanka. Senin gibi kadınlara seks objesi olarak bakmıyorum.
Bu gidişle daha çok ağlarsın forum köşelerinde karakterli dostum. Ben sevişir geçerim.

Dostum tüm ihtiyaçlarını karşılıyordum manevi olarak ama son aylarda aramıza mesafe girdi gerçek anlamda aramızda ki mesafe üniversitesi yüzünden arttı.
Gün geliyor ki basit bir nedenle sürekli kavga çıkıyor en sonunda istemeden de olsa ayrılmak istiyor
Basit nedenlerle sürekli kavga çıkmaya başlamışsa zaten bu ilişkininin devamlılığını o anda sorgulaman gerekiyordu. Birlikteliğiniz ona heyecan vermemeye başlamış olabilir.

Bu gidişle daha çok ağlarsın forum köşelerinde karakterli dostum. Ben sevişir geçerim.
Forum köşelerinde ağlamıyorum sadece böyle bir şeye tepkileri ne olur insanların bunu öğrenmek istedim. Başımada geldi ha üzüldüm mü üzüldüm çünkü bu benim ilk ilişkimdi, ilkler her zaman daha kıymetli oluyor çünkü en saf anında seviyorsun, kimse anasının karnından tecrubeli doğmaz. Bu arada insanları yargılarken uslubuna dikkat etmeni öneririm öyleki saygı kurallarını tekrar bir hatırlamanız gerekiyor gibi.
@281746 arkadaş haksız diyemem. Sadece üslubu biraz ağır olmuş.
Haklı olması veya olmaması böyle konusabileceği anlamına gelmez. Benim duygusal davranıp, boşluğa oturma hissimin sebebi ilk ciddi ilişki yaşadığım biri olması kimse kimsenin ne çektiğini bilemez. Yani kadınları bir obje gibi görenlerde ilerde İlahi adaletten nasiplerini alıyorlar gibi. Şöyle bir tip sanma işte gereksiz bağlanıp depresif takılan keko tiplemelerden sanma. Işimle gücümle uğraşıyor hayatıma bakıyorum. Sadece 2 yıl sonra gelip özür dileyip af dilenmesi ve yaptıkları aklımdan "Neden" sorusunu uyandırdı.

Son düzenleme:
Kadınları obje olarak görmüyorum. Gerektiği kadar değer veriyorum insanlara. Bir benden ayrılacak, başkasıyla sevgili olacak, aldatıldıktan sonra seni seviyorum diye bana göre dönecek ve ben de onunla sevgili olacağım öyle mi? Hahaha hiç güleceğim yoktu. Sevgiliymiş gibi yapıp başka kız bulana kadar takılırdım, bulur bulmaz ayrılırdım.

Kadınları obje olarak görmüyorum. Gerektiği kadar değer veriyorum insanlara. Bir benden ayrılacak, başkasıyla sevgili olacak, aldatıldıktan sonra seni seviyorum diye bana göre dönecek ve ben de onunla sevgili olacağım öyle mi? Hahaha hiç güleceğim yoktu. Sevgiliymiş gibi yapıp başka kız bulana kadar takılırdım, bulur bulmaz ayrılırdım.
Düzgün cevap vermek aslında insan olmak bu kadar basitmiş teşekkürler. Herkesin ilk şeylere bir zaafı vardır ilki olduğu için saf olarak onu sevdim ne demişler: "Bıyık büküle büküle kaytan, insan s***e s***e şeytan olurmuş."

Valla ben "****** git" derdim. Anlayan anladı. Hayatımdaki ilk küfrü ona ederdim.

O ne be öyle!

Ne olursa olsun temel kuralım devreye girer.
Bir kez yapan hep yapar.
Şut.

Sevdiğiniz bir kadın var, evlenmeyi düşünüyorsunuz, yuva kurma hayaliniz var her şey güzel gidiyor yani iki taraf birbirine güveniyor ve sadakatli davranıyor. Cinsel ilişkiden tutun her şeyi yaşıyorsunuz. Gün geliyor ki basit bir nedenle sürekli kavga çıkıyor en sonunda istemeden de olsa ayrılmak istiyor ve zor da olsa onayı veriyorsunuz. 3-4 ay gibi bir süre sonra eski sevgiliniz sizinle barışmak istiyor ama kendisi bir itirafta bulunuyor diyor ki: "Ayrıyken bir erkek arkadaşım oldu ve ilişki yaşadık diyor. Bunu neden yaptım bilmiyorum düşünemedim, pişmanım zevk için yapmadım. (cinsel ilişki)" diyor. Bunu açıkça dile getiriyor. Siz ise hiçbir kadına bakmadan, dokunmadan onun döneceği günü bekliyorsunuz. Ayrıca özür dilemesine rağmen ilgisiz ve duygusuz davranıyor. Sanki ben anormal tepki veriyormuşum gibi. Sanki hiçbir önemim yokmuş gibi soğuk ama saatlerce telefonda olayı tartışıyorsunuz.

Bu kişiyi affeder misiniz? Tepkiniz ne olurdu? Başıma geldi de olay ciddi fikirler lazım.

Not: Sanırım tek hatam çok masum olmam ve bağlanmam. Düzgün sevince böyle oluyor.
Bir defa yapan bir daha yapar. İleride pişman olursun, gururuna yediremezsin.

3-4 aylık bir ilişkisinde cinsel ilişkiye girip bana dönmek istiyorsa, İsmail YK'nın Allah Belanı Versin şarkısını atar ve uzaklaşırdım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı