Eski sevgiliyi unutamama

lumei

Picopat
Daha fazla  
Meslek
<b> Cyber sec engineer</b>
Derdim biraz saçma evet biliyorum. Ama kafama çok takılıyor ilk defa olmuştu. 8 ay civarı sürdü ilklerimi hep onunla yaşandım hayat çok güzeldi. Her gün güne mutlu uyanıyordum sonra birdün artık hoşlanmıyorum senden dedi. Birden halbuki onu çok seviyorum. Kendimi ucube gibi hissediyorum :D
Ayrılmamızın ardından 1 yıl civarı oldu igden hala takipleşiyoruz arada yazıyorum bilemiyorum unutmak istiyorum ama her gece aklımda. Unutmak için ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazma, hayatın devam ettiğini fark et. Arada bir yine gözüne çarpar, önüne çıkar fakat gittiğini ve öyle mutlu olduğunu anla. Daha çok gelip geçecek.

Kendinizi neden ucube gibi hissediyorsunuz? Bir kız sizden hoşlanmayı bıraktı diye ucube mi oluyorsunuz? Yanlış bakış açısı. Önce bunu belirteyim. Ayrılmanızın aranızdan bir sene geçmesine rağmen hâlâ Instagram'dan takip ediyorsan siz bu kızı unutmak istemiyorsunuz gibi gözüküyor. Mesela önce Instagram'dan takipten çıkın ve yazmayı da artık bırakın. Sevgili olmayı bırakmanıza rağmen hâlâ Instagram'dan yazıyormuşsun :D Kız da der ki nasıl olsa beni seviyor, istediğimi yapabilirim der. Tamamıyla yanlış yönetilmiş ilişki ve ilişki sonrasına örnek verilebilir bu yaptıklarınız.

Kendinizi neden ucube gibi hissediyorsunuz? Bir kız sizden hoşlanmayı bıraktı diye ucube mi oluyorsunuz? Yanlış bakış açısı. Önce bunu belirteyim. Ayrılmanızın aranızdan bir sene geçmesine rağmen hâlâ Instagram'dan takip ediyorsan siz bu kızı unutmak istemiyorsunuz gibi gözüküyor. Mesela önce Instagram'dan takipten çıkın ve yazmayı da artık bırakın. Sevgili olmayı bırakmanıza rağmen hâlâ Instagram'dan yazıyormuşsun :D kız da der ki nasıl olsa beni seviyor, istediğimi yapabilirim der. Tamamıyla yanlış yönetilmiş ilişki ve ilişki sonrasına örnek verilebilir bu yaptıklarınız.

Bütün ilkleri onunla yaşadım her zaman aklımda çıkaramıyorum ki.

Hak veririm, unutmak kolay değil fakat bir yerden başlamanız gerekiyor. Bir kız sizi istemiyorum dediğinde bavulunu toplamasına yardımcı olmalısınız derler yani ilişkiyi dozunda gene kurtarmaya çalış fakat ona rağmen istemiyorum derse de zorlamanın mantığı yok.

Zaten flörtöz değil arkadaş gibi yazışıyoruz o da 1 ayda 1 falan.

Geri
Yukarı