Eski Sevgiliyi Unutmak İçin Tavsiyeler

mayforgiven

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aylardır iyi güzel 3000 TL'ye sistem, GTX 970 daha iyidir vs. diye konuşuyoruz da benim bu konuyu nasıl atlatmam lazım? Technopat'ta hem zaman geçirmek hem de birilerine yardımcı olabilmek adına bulunuyorum. Sürekli ekran kartlarını, işlemcileri, RAM'leri konuşmaktan biraz olsun aklımdan çıkıyordu. Fakat insan biraz yalnız kalıp düşününce anımsayıp üzülmüyor değil. Şimdi uzun uzun hikaye anlatarak sizleri baymak istemiyorum sadece bu konu hakkında kısa öneriler bekliyorum. Teşekkürler..

Troll yaptığımı sandınız galiba ama dediğim aslında umursamamak, takmamak, çoktan unutmak anlamındaydı. Anlaması biraz zor cümle.

Troll yaptığımı sandınız galiba ama dediğim aslında umursamamak, takmamak, çoktan unutmak anlamındaydı. Anlaması biraz zor cümle.
Bu dediklerinizi zaten yapmaya çalışıyorum, olmadığı için konu açıp sorma gereği duydum. Az önce söylediğinize olan tepkim de tamamen şu an ki ruh halimden kaynaklanıyor, kusura bakmayın.

Yok canım benim için sorun yok. Bende de öyle bir durum olmuştu 4-5 ay alıyor. Zaten sonra soğumaya başlıyorsunuz. En iyisi dayanın biraz daha, ve hiçbir yerde onu görmemeye çalışın.

Yok canım benim için sorun yok. Bende de öyle bir durum olmuştu 4-5 ay alıyor. Zaten sonra soğumaya başlıyorsunuz. En iyisi dayanın biraz daha, ve hiçbir yerde onu görmemeye çalışın.
Öyle yapmam gerekirken ben anlamsız bir şekilde özellikle onu görmek istiyorum, saçma.

Bende de elektronik aşkı var. 1 gün elektronik masama oturmadan dayanamıyorum. Bazen yapacak iş bulamıyorum sağlam bir şeyi dağıtıp tekrar topluyorum.
Gerçekten enteresan bir aşkmış sizinki yalnız. :)
Evet, denildiği gibi ''Hangi sevgili?'' Yani seni bırakanı, unutanı unut gitsin.:)

Eskiyi unutmanın en basit yolu: Yenisini bulmak.(y)
Yenisini bulmak istemiyorum sıkıntı burada, eskisi iyiydi be abi. :) Ama sürekli ayrılıp çıkmak da bir yere kadar, karmaşık duygular.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı