Eski sisteme Windows 10 ISO önerisi

Custom ISO'larda kullanıcılar tarafından düzenlendiği için her türlü tedbir almak gerekir. Ben bu saydığım ISO'ları denedim, Steam hesabıma vs. girdim fakat herhangi bir sorun olmadı. Bu ISO'ların linkini şimdi paylaşacağım Rufus ile yazdıracaksınız. Yardım gerekirse yazmanız yeterli.

Anladım peki ya orijinal Windows 1709 sürümü ISO'su mevcut mu sizde.

bu şekilde hocam

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (150).png
    Ekran Görüntüsü (150).png
    51 KB · Görüntüleme: 21
Hocam link yenilenene kadar ognitorenks'i deneyin. Performansı normal Windows'a göre çok daha yüksek ve aynı stabiliteye sahip. Olmadı ReviOS denersiniz.

Anladım teşekkür ederim Windows 1709 ISO'su varsa atabilir misiniz önce onu deneyim Custom yazılımlar içime bir şüphe bırakıyor her zaman son çare olarak düşünüyorum onları.

Anladım teşekkür ederim Windows 1709 ISO'su varsa atabilir misiniz önce onu deneyim Custom yazılımlar içime bir şüphe bırakıyor her zaman son çare olarak düşünüyorum onları.

1709'da biraz sorun yaşayabilirsiniz. 1803 veya 1809 düşünebilirsiniz. Neredeyse aynı. Custom ISO'lar içinizde şüphe bırakıyorsa LTSC linki atayim. Orijinal Windows'un ağır arka plan işlemleri, hizmetler vb. sınırlandırılmış ve daha iyi bir performans sağlamaktadır.

1709'da biraz sorun yaşayabilirsiniz. 1803 veya 1809 düşünebilirsiniz. Neredeyse aynı. Custom ISO'lar içinizde şüphe bırakıyorsa LTSC linki atayim. Orijinal Windows'un ağır arka plan işlemleri, hizmetler vb. sınırlandırılmış ve daha iyi bir performans sağlamaktadır.

LTSC ne oluyor bilmiyorum 1803 veya 1809 veya daha eski sürümler hiç fark etmez cihaz hızlı olsun yeter yani 22H2 de ki gibi olmasın.

LTSC ne oluyor bilmiyorum 1803 veya 1809 veya daha eski sürümler hiç fark etmez cihaz hızlı olsun yeter yani 22H2 de ki gibi olmasın.

Dediğim gibi orijinal Windows'un ağır arka plan işlemleri, hizmetler vb. sınırlandırılmış ve daha iyi bir performans sağlamaktadır. Orijinal ISO'dur Custom değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı