Rehber Eski Sistemlerde Windows 8.1 Çalıştırma+Optimizasyon

Bende Windows 8.1 kurabilir miyim laptopun HP markası Intel i5 8256u 8 GB RAM ekran kartı NVIDIA MX110 2 GB versiyonu Windows 8.1 kurmuştum yazın ekran kartı drıverını bulamamıştım.

Windows 8.1 candır can. Öyle internete girmek için kullanılan eski bir minibook var elimde. 2 GB RAM ve Intel Atom işlemcisi var. Ayrıca Toshiba marka 5400RPM HDD vardı. Windows 7 Starter yüklüydü. Kasıyordu cihaz. Bildiğiniz kasım kasım kasılıyordu. 2 kere Windows 7 formatı atmama rağmen kasmaya devam etti. En son Windows 8.1 kurdum ve gerekli sürücüleri de kurunca uçtu resmen cihaz. Windows 7 Starter ile 1 dakika 23 saniye'de açılan cihaz Windows 8.1 ile 22 saniye'de açılır oldu.

Chromium Edge yüklü tarayıcı olarak da. Chromium Edge ile 2 GB RAM'e rağmen çok iyi şekilde web sayfalarında gezinebiliyorum. Windows 7 Starter ile imkansızdı bunu yapmak. Windows 8.1 ile hayata döndü minibook.

Son düzenleme:
HP 250 G7 notebook özellikler Intel i5 8265u 8 GB RAM MX 110 ekran kartı Windows 8.1 nasıl yüklerim sürücü sorunları yaşar mıyım ekran kartı sürücüsünde sorun yaşamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı