Steam Eski Steam hesabımın VAC banı kalkmış

Hashtag

Hectopat
Daha fazla  
En son 2100 küsur gün önce aktif olduğum, o zamanların çocuk cehaletiyle CS:GO hilesi açmam sonucu ban yediğim hesabımın VAC banının artık olmadığını dün fark ettim. O günden beri hileye hurdaya tövbe etmiş bir şekilde başka bir hesabı kullanıyorum. Dün arkadaş listemde denk gelip baktığımda o hesapta artık VAC ban bulunmadığını gördüm. Sizce bu neden olabilir? VAC banda zaman aşımı yok diye biliyorum ve bir hile tespit edildiği için ban atıldığı da belli. O halde neden artık bu ban kaldırılmış olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam yine saçmalamış. Keşke VAC banın kalkmasaydı sizin gibi insanlar yüzünden oyun zevkimiz kalmıyor tövbe etmiş miş açıp VAC yiyince oturdun tabii. VAC yemesen hala kullanirdin.

Adam çocuktum diyor.

Bence açılması kötü olmuş, buradaki çoğu kişide Vac'im umarın açılır demiş.
Açılmaması daha iyi ne kadar iyi niyetli olsanızda sonuçta hile kullanıp karşıdaki kişilerin oyununa müdahale ettiniz. Eğer o VAC banını yemeseydiniz belki hala hile kullanmaya devam edicektiniz. Pişman olabilirsiniz ama artık çok geç.

Bence açılması kötü olmuş, buradaki çoğu kişide Vac'im umarın açılır demiş.
Açılmaması daha iyi ne kadar iyi niyetli olsanızda sonuçta hile kullanıp karşıdaki kişilerin oyununa müdahale ettiniz. Eğer o VAC banını yemeseydiniz belki hala hile kullanmaya devam edicektiniz. Pişman olabilirsiniz ama artık çok geç.
Hocam hesabınızda 5 bin lira değerinde item olduğunu hayal edin, açılmasını istemez miydiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı