Recovery Eski telefon Bootloop'a girdi

• Konuyu başlatan crix4
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 359
@crix4, böyle Türk işi Reeder, General Mobile gibi markalara ait ürünler kullanıyorsanız TWRP atma işi biraz sıkıntılı. Derleyeceksin falan, uzun hikaye. Ben de sizinle aynı şeyleri yaşadım, maalesef.

fastboot meselesi hakkında pek bir şey söyleyemem. Sorunu detaylı anlatır mısınız?

@crix4, böyle Türk işi Reeder, General Mobile gibi markalara ait ürünler kullanıyorsanız TWRP atma işi biraz sıkıntılı. Derleyeceksin falan, uzun hikaye. Ben de sizinle aynı şeyleri yaşadım, maalesef.

fastboot meselesi hakkında pek bir şey söyleyemem. Sorunu detaylı anlatır mısınız?
Cihaz bootloopta olduğu için fastboota giremiyorum. Hemen kapanıp açılıyor fastboot'a girmeme izin vermiyor.

Cihaz bootloopta olduğu için fastboota giremiyorum. Hemen kapanıp açılıyor Fastboot'a girmeme izin vermiyor.

Girmeyi başardım :D Rom yüklensin boot imajını atacağım. Peki kurabileceğim başka romlar var mı ?

Son düzenleme:
Cihaz bootloopta olduğu için fastboota giremiyorum. Hemen kapanıp açılıyor fastboot'a girmeme izin vermiyor.

Girmeyi başardım :D Rom yüklensin boot imajını atacağım. Peki kurabileceğim başka romlar var mı ?

Cihazınız Project Treble destekliyor ise GSI ROM bakınabilirsiniz. Uyumlu -resmi- Custom ROM bulabileceğinizi zannetmiyorum.

Bu arada girmeyi nasıl başardınız? Benim yaşadığım problemlerin üzerinden biraz vakit geçti, tam hatırlamıyorum. Aklıma gelse en baştan yardımcı olurdum 😀

Cihazınız Project Treble destekliyor ise GSI ROM bakınabilirsiniz. Uyumlu -resmi- Custom ROM bulabileceğinizi zannetmiyorum.

Bu arada girmeyi nasıl başardınız? Benim yaşadığım problemlerin üzerinden biraz vakit geçti, tam hatırlamıyorum. Aklıma gelse en baştan yardımcı olurdum 😀
Telefonun batarya soketini çıkartıp bilgisayara bağladım. Düşük pil uyarısı verdi. O sıra batarya soketini geri takıp ses artırma ve power tuşuna basınca girdi.

Telefonun batarya soketini çıkartıp bilgisayara bağladım. Düşük pil uyarısı verdi. O sıra batarya soketini geri takıp ses artırma ve power tuşuna basınca girdi.
Project Treble olaylarını hiç bilmiyorum. Biraz bahsedebilir misiniz?

Project Treble olaylarını hiç bilmiyorum. Biraz bahsedebilir misiniz?

Stock ROM çalışacak mı? ona bakalım derim, en azından bunları konuşmadan önce.

Forumda konusu vardı, bakabilirsin :)

Stock ROM çalışacak mı? ona bakalım derim, en azından bunları konuşmadan önce.

Forumda konusu vardı, bakabilirsin :)

Orjinal boot imajını flashladım ve cihaz açıldı şuan.

Hiç farketmez. Custom rom deneyimlemek istiyorum sadece.

Cihazınız için Custom ROM derleme şansınız var. Detaylı bir araştırma ile yeterli kaynak bulabileceğinizi düşünüyorum. Mesela LineageOS için şunu buldum;

Sanırım yakın zamanda ben de deneyeceğim tekrardan.

Geri
Yukarı