Eski ve desteklenmeyen sistemde Windows 11'e geçilir mi?

FataLX

Centipat
RAM
4
SSD veya HDD modeli
HDD
Ekran kartı
GT 425M
İşlemci
i7 Q740
Ve ayrıca Sun Valley 2 ne zaman geliyor?
Sistem özellikleri.
i7 Q740 işlemci.
GT 425m ekran kartı.
4 GB RAM.
@403052 Hocam şuanki deneyiminiz nasıl hala güncelleme geliyormu?

Ve ayrıca Sun Valley 2 ne zaman geliyor?
Sistem özellikleri.
i7 Q740 işlemci.
GT 425m ekran kartı.
4 GB RAM.
@403052 Hocam şuanki deneyiminiz nasıl hala güncelleme geliyormu?
Asla geçilmez. Asla ama asla geçmeyin. Övmek gibi olmasın ama benim sistemim sizin sisteminizden kaliteli ama yine de geçmedim. Sırf bunun olacağını bildiğim için geçmedim. Sisteminiz kaliteli olsaydı geç derdim ama bu sistemle geçmeye çalışmayın.
4 GB RAM ve HDD Windows 11?
D-D-dostum sen hangi alemdesin?
Ayrıca yanında HDD var.

Bugüne kadar güncellemeleri almaktaydım, muhtemelen bir süre daha alacağım sorunsuz şekilde. 4 GB RAM bazen zorlayabiliyor, bu sadece Windows 11 için değil, 10 için de geçerli zaten ikisi neredeyse aynı miktarda bellek kullanıyorlar. Onun dışında HDD ile biraz yavaşlık olabilir, SSD eklenirse tadından yenmez.

Ben HD 3450 ile ghost spectre sürümünü kullanmıştım biraz. Gayet iyiydi fakat önereni pek olmadığı için geri döndüm.

Hocam bir yerde performans arttırdığını duymuştum. Sistem daha mı yavaş çalışır geçince?
Hız olarak biraz daha hızlıdır Windows 10'a kıyasla deneyimlediğime göre. Ayrıca disk temizleme aracının ve güncellemelerin sebepsiz yere boş boş uzun sürmesi gibi birçok sorun da Windows 11'de bayağı bir düzeltilmiş görünüyor.

Ben HD 3450 ile ghost spectre sürümünü kullanmıştım biraz. Gayet iyiydi fakat önereni pek olmadığı için geri döndüm.
Ghost Spectre'nin içinde gizlenmiş keylogger olduğunu duydum. Ama olmasa bile oynanmış işletim sistemi olduğu için ben önermem. Benim orijinallik takıntım sadece Windows üzerinde. O yüzden iyicene araştırır ondan sonra denerim. (Virtualbox'da)

Geri
Yukarı