Eski YouTube hesabındaki videoları silme

Benim adıma bir video yüklenmişti. Küçüklük ve ergenlik videolarım. Destek ile iletişime geçmiştim. Ben öğretmen olacağım ve ileride gizliliğimi ortaya çıkaracak diye şikâyet yazıp öğrenci belgemle kimliğimi yüklemiştim. 5-6 saat sonra silinme cevabı geldi.

Silmeyin! Eski videolarınızı silmeyin gizli yapın! Silerseniz ileride çok üzülürsünüz.

Desteğe yazarak şansınızı deneyin, kanalınızı atarsanız spam yolu ile bir şeyler yapabiliriz rahatsız olmayacaksanız.

Efendim desteğin mail adresi var mı? Bir türlü bulamadım olsa yapacağım zaten.
Benim adıma bir video yüklenmişti. Küçüklük ve ergenlik videolarım. Destek ile iletişime geçmiştim. Ben öğretmen olacağım ve ileride gizliliğimi ortaya çıkaracak diye şikâyet yazıp öğrenci belgemle kimliğimi yüklemiştim. 5-6 saat sonra silinme cevabı geldi.

Destek ile iletişime nasıl geçtiniz? Lütfen söyleyin.
Bence başına bela açılmaz ama ihtimal yok da değil. Hotmail şifresini biliyorsan YouTube ile değil Hotmail ile iletişime geç bence.

Sıkıntı orada ya :D YouTube şifresini biliyorum ama doğrulama çıkıyor ben de Hotmail şifresini bilmediğim için doğrulamayı yapamıyorum.

Efendim desteğin mail adresi var mı? Bir türlü bulamadım olsa yapacağım zaten.

Destek ile iletişime nasıl geçtiniz? Lütfen söyleyin.

Sıkıntı orada ya :D YouTube şifresini biliyorum ama doğrulama çıkıyor ben de Hotmail şifresini bilmediğim için doğrulamayı yapamıyorum.

Azıcık bir İngilizce istiyor. Sanırım buradan yaptım. Gizlilik Süreci diye geçiyor.

Azıcık bir İngilizce istiyor. Sanırım buradan yaptım. Gizlilik süreci diye geçiyor.

Çok teşekkür ederim facecamli videom var eğer kimlik falan isterse videonun silinmesi kolaylaşır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı