Eskiden hile yaptığım için CS:GO'da ban yer miyim?

Daha fazla  
2020 senesinde CS:GO oynarken hile işlerine bulaşmıştım. Ban yiyip yememek o zamanlar umurumda değildi. Eglencesine oynayıp geçiyordum banlarlarsa tekrar hesap açarım demiştim. 4 sene sonra tekrar hesabıma girdim hâlâ ban yememiş. Eskiden hile yaptığım için pişmanım artık hilesiz oynayıp temiz bir sayfa açmak istiyorum. Hesabin banlanmasini da istemiyorum. Tekrar aktif olarak oynamaya başlarsam ban yer miyim? Yememek için neler yapmam lazım?

2020 senesinde CS:GO oynarken hile işlerine bulaşmıştım. Ban yiyip yememek o zamanlar umurumda değildi. Eglencesine oynayıp geçiyordum banlarlarsa tekrar hesap açarım demiştim. 4 sene sonra tekrar hesabıma girdim hâlâ ban yememiş. Eskiden hile yaptığım için pişmanım artık hilesiz oynayıp temiz bir sayfa açmak istiyorum. Hesabin banlanmasini da istemiyorum. Tekrar aktif olarak oynamaya başlarsam ban yer miyim? Yememek için neler yapmam lazım?

Eğer hile dosya kalıntıları varsa (silince kökten gitmiyor) bir ihtimal ban yiyebilirsiniz. Çok korkarsanız format atıp hepsini silebilir veya CS:GO'nun tüm dosyalarını karıştırıp şüpheli dosyaları silebilirsiniz.

Yiyebilirsin

Sanırım yemezsiniz o kadar zamandır yemediyseniz.
Ban yememek için hile kullanmamalısın.
Kullanmayacağım zaten inşallah yemem

Eğer hile dosya kalıntıları varsa (silince kökten gitmiyor) bir ihtimal ban yiyebilirsiniz. Çok korkarsanız format atıp hepsini silebilir veya CS:GO'nun tüm dosyalarını karıştırıp şüpheli dosyaları silebilirsiniz.
Yok dosya kalıntısı imkansız cihaz farklı

İnşallah yemem

Yemezsin. Yine de bir şüphe varsa oyunu Bulk Crap Uninstaller ile silip tekrar yükleyebilirsin.

Eğer kullandığın hile Valve tarafından tespit edilseydi direkt olarak VAC yasaklaması yerdin. Bunun anlamı kullandığın hile Valve tarafından tespit edilmemiş. Kırmızı faktörde değilsen ban yiyemezssin. Overwatch durumunu düşünsek bile o kadar sürede Overwatch'a düşmüş ve Overwatch ban yemiş olurdun. Özet olarak endişe yapman gereken bir şey yok. Bilgsayarına format atmana da gerek yok, sadece CSGO'yu silip baştan yüklesen yeterli.

Kullanmayacağım zaten inşallah yemem.

Yok dosya kalıntısı imkansız cihaz farklı.

İnşallah yemem.

Hileler CFG dosyalarına girmiş olabilir. Aynı Steam hesabını kullandığın için o CFG dosyasının olduğu dosyaları kullanıyorsun. Bir ihtimal dosyalara sızmış olabilir.

Geri
Yukarı