Eskiden ilgi gösteren kız

İki olasılık var:
  • Kız ilgilenmeyi bırakınca kendini bir garip hissettin, boşlukta hissettin. Bu hisse fazla taktın, kendi kendine saplantı oluşturdun.
  • Başından beri kızın sana olan tavrı hoşuna gidiyordu ama farkında değildin. O ilgiyi kesince tabi haliyle kötü hissetmeye başladın.
Açıkçası özür dilemenin anlamsız olduğunu düşünüyorum, sen ne yaptın ki? Eğer çok meraklıysan bu geliş sen ona laf atabilirsin.

İki olasılık var:
  • Kız ilgilenmeyi bırakınca kendini bir garip hissettin, boşlukta hissettin. Bu hisse fazla taktın, kendi kendine saplantı oluşturdun.
  • Başından beri kızın sana olan tavrı hoşuna gidiyordu ama farkında değildin. O ilgiyi kesince tabi haliyle kötü hissetmeye başladın.
Açıkçası özür dilemenin anlamsız olduğunu düşünüyorum, sen ne yaptın ki? Eğer çok meraklıysan bu geliş sen ona laf atabilirsin.
O zamanlar farklı biriydim. Kötü bir dönem geçiriyordum, verdiğim tepkileri şu anki halim olsa vermezdim. Bu yüzden pişmanlık duyuyorum. İçimde kalmasın diye yazasım var.

O zamanlar farklı biriydim. Kötü bir dönem geçiriyordum, verdiğim tepkileri şu anki halim olsa vermezdim. Bu yüzden pişmanlık duyuyorum.
Gerçekten mi? Emin misin pişmanlık hissettiğine? Başka birşey hissediyor olmayasın..?
Bu hislerin nereye doğru gittiğini görebiliyorum, sen de görebiliyor musun..?
Bir kere şunu söylemek istiyorum, pişmanlık duymana gerek yok; kızı tanımıyorsun bile, belki de doğru olanı yaptın.
Kendinde değildin bu yüzden kendini suçlayamazsın, suçlayacaksan eski sınıfında muhattap olmadığın, umursamadığın kişiler için de suçla...
Şu an kendini suçlamanın hiçbir anlamı yok, bırak bu saçma sapan düşünceleri.

Gerçekten mi? Emin misin pişmanlık hissettiğine? Başka birşey hissediyor olmayasın..?
Bu hislerin nereye doğru gittiğini görebiliyorum, sen de görebiliyor musun..?
Sayılır. İlk sayfada Küfürbaz Haydo hocamın dediğini okuyunca mantıklı geldi.
Sen bu kızı seviyorsun, sevdiğin için de pişmanlık duyuyorsun ister istemez.

İki olasılık var:
İlk olasılık olduğunu düşünüyorum.

Sayılır. İlk sayfada Küfürbaz Haydo hocamın dediğini okuyunca mantıklı geldi.
Kendini en iyi kendin bilirsin. Buradan en fazla bu kadar.
Olasılık dizdim, belki de sadece saplantıdır; düşünmezsen, ilgilenmezsen kaybolur gider.
Ama eğer diğeriyse, bundan eminsen sen ona laf at;
normalmiş gibi davran "Nasılsın?" de. Eğer ilgilenmezse sen de ilgilenmezsin.
Onu tanıyabilirsin; belki de iyi bir kişidir, belki de kötüdür. Sonradan hoş gelmemeye başlar.

Yazdım, konuştuk biraz. İçimden yük kalktı. Gerisini ona bırakırım artık.
@439902 Dediğiniz gibi saplantıymış yüksek ihtimal. Yazıp biraz konuşunca gitti hepsi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı