Kız arkadaşım fazla ilgi istiyor

opakss

Hectopat
Ders çalışıyorum o sırada yazarken bakmıyorum bilerek sonra bir daha yazıyor molam da yazıyorum arada genelde molalarda dizi ya da yotuubedan video izlerim ona çok vakit ayırmak istiyorum ama verdiği fazla ilgiden sıkılıyorum önceden bundan dolayı ayrılmıştım. Yine aynısını yapıyor sürekli benden ilgi bekliyor bazen gerçekten istediğinden de fazlasını veriyorum ama vermediğim de beni sevmiyor musun? Benim ilgilen gibi sözler söylüyor. Fazla ilgi isteyen kız mı daha iyidir yoksa bunun bir ortası bulunabilir mi yani ilgisiz kızdan da nefret ederim genelde hepsi egolu olur.

Hocam her kız ilgi ister bu normal ama burda normal olmayan senin işin olduğunu bildiği halde zorla ilgi isteme ki sana saygı duyan biri yapmaz bunu. Ondan dedim yaşın da gencse tipini çok beğenmediği için yapıyor olabilir.

Hocam her kız ilgi ister bu normal ama burda normal olmayan senin işin olduğunu bildiği halde zorla ilgi isteme ki sana saygı duyan biri yapmaz bunu. Ondan dedim yaşın da gencse tipini çok beğenmediği için yapıyor olabilir.
İşimin olduğunu bilmiyor ben söylemiyorum aralıklı yazıyorum o yüzden gün içinde hep mesaj bekliyor yani tipimden olduğunu düşünmüyom hocam da onu anlamadım yani mesela tipini beğenmeyen bir erkekten neden sürekli ilgi istesin ?

Sevilmek güzel şey. Benzerini 2 yıldır yaşıyorum alıştım. Yani bence ilgi almak almamaktan her türlü iyidir iki türlü ilişkide de bulundum çünkü. Aşırıya kaçarsa ama tabii ki de dizginlemek zorundasın herkesin kendi dünyasının olmasına ihtiyacı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı